Sepura یک راه حل امن برای پیام رسانی عملیاتی برای رادیوها و دستگاه های هوشمند TETRA ارائه می دهد


Sepura SmartChat را راه اندازی کرده است ، یک راه حل امن و پیام رسان آنلاین که کارکنان مبتنی بر تلفن های هوشمند ، تبلت و دفتر را با کارکنان زمینه مجهز به پایانه های TETRA گرد هم می آورد.

SmartChat اجازه می دهد تا پیام های مهم بین کاربران در یک بستر امن TETRA به اشتراک گذاشته شود ، به همه اعضای تیم عملیاتی اجازه می دهد تا از توسعه اطلاعات مطلع و مطلع شوند.

بسیار مهم ، SmartChat کاربران رادیویی TETRA را قادر می سازد متن و ارتباطات مبتنی بر تصویر را مشاهده و به اشتراک بگذارند. می تواند به چندین مرورگر وب و دستگاه های هوشمند دارای سیستم عامل مبتنی بر iOS یا Android گسترش یابد ، این بدان معناست که داده ها توسط یک تیم عملیاتی به اشتراک گذاشته می شوند ، نه فقط کسانی که دارای دستگاه خاصی هستند.

استفاده از پیام های مبتنی بر چت برای پشتیبانی از ارتباط صوتی به معنای سهولت در به اشتراک گذاشتن اطلاعات پیچیده یا سخت به یادآوری مانند آدرس یا مکان خاص ، ثبت نام خودرو یا پشتیبانی است. پیام ها در دستگاه ذخیره می شوند و در صورت لزوم برای مرجع در دسترس هستند.

به همین ترتیب ، تصاویر می توانند در هنگام عملیات به اشتراک گذاشته و به عنوان مرجع استفاده شوند. به عنوان مثال ، تصویر یک فرد ناپدید شده برای تیم های نجات ارسال شده است. تصویری از یک لوله آب نشتی که به تیم های تعمیر و نگهداری ارسال می شود یا یک قطعه از دست رفته ارسال شده به تیم خرید به منظور انجام تعمیرات.

با استفاده از شبکه امن TETRA ، SmartChat اطمینان می دهد که مصرف کننده حتی اگر پوشش پهنای باند ضعیف باشد ، اطلاعات مهم را دریافت می کند – این امر اغلب در ساختمانهای بزرگ ، مکانهای زیرزمینی یا مکانهای دور افتاده اتفاق می افتد.

گروه های کاربری را می توان به سرعت گسترش داد تا شامل هر دستگاه متصل به برنامه SmartChat بارگیری شده شود. این بدان معنی است که می توان منابع سریع اضافی را به سرعت با سابقه تماس برای سرعت بخشیدن به تیم عملیاتی اضافه کرد. این ویژگی از تیم های عملیاتی مانند تیم های نگهداری در تاسیسات یا نیروگاه های نفت و گاز هنگام اضافه شدن کارمندان به عملیاتی یا برای کارهای منظم قبل از تغییر شیفت پشتیبانی می کند.

این برنامه جدیدترین مجموعه برنامه های کاربردی Sepura است که از طریق AppSPACE ، یک محیط برنامه منحصر به فرد موجود در تلفن های همراه و رادیوهای قابل حمل Sepura SC Series در دسترس است.

جان کسینس ، مدیر محصول در Sepura ، گفت: “SmartChat برای بهبود آگاهی کلی از وضعیت برای کاربران مهم ایجاد شده است. برای این کاربران ، اقدام بعدی آنها اغلب به اطلاعاتی که باید منتقل کنند بستگی دارد. با به اشتراک گذاشتن هرچه بیشتر داده ها ، در یک رابط کاربری ساده ، این برنامه بصورت یکپارچه به کاربران تلفن های هوشمند ، اتاق کنترل و رادیو TETRA متصل می شود. این کارایی عملیاتی را بهبود می بخشد و از ایمنی کارکنان پشتیبانی می کند. “

پیتر هادسون ، مدیر ارشد فناوری در Sepura ، افزود: “ما شاهد افزایش تعداد کاربران گوشی های هوشمند در محیط های تجاری و حیاتی هستیم ، اما این کاربران نمی توانند اطلاعات را با کاربران رادیوی TETRA به اشتراک بگذارند. این مهم هم برای زیرساخت های مهم ملی مانند حمل و نقل و تاسیسات و هم برای ایمنی عمومی مهم است. SmartChat یک راه حل قدرتمند برای پشتیبانی از این سازمان ها است. از یک پلت فرم امن TETRA بهره مند شوید و اطمینان حاصل کنید که کانال های صوتی برای ارتباطات اضطراری آزاد هستند. “

www.sepura.com

دیدگاهتان را بنویسید