Milestone از معاون جدید استراتژی فروش کانال استقبال می کند


نظارت بر مردم

17 ژوئن 20213

سیستم های Milestone ، ارائه دهنده نرم افزار مدیریت فیلم با پلت فرم باز ، از انتصاب بیل رائنی به عنوان معاون استراتژی فروش کانال خبر داده است.

برای رسیدن به جاه طلبی های رشد تهاجمی ، Milestone تیم فروش جهانی خود را با چندین ویژگی جدید گسترش داد و Rainey را به عنوان رهبر استراتژی فروش کانال منصوب کرد. این سازمان جدید به این منظور طراحی شده است که جامعه شریک اصلی Milestone را قادر به فروش نتایج واقعی تجارت به مشتریان کند. راینی بر استراتژی فروش کانال و همچنین طراحی و اجرای برنامه های مشارکت و فعال سازی شریک با ارزش بالا نظارت و مدیریت خواهد کرد.

“به عنوان یک شرکت تحت مدیریت شریک ، ما می خواهیم تعهد خود را نسبت به جامعه شریک خود بیشتر تقویت کنیم. مهارت و دانش قدرتمند رهبری بیل در استراتژی فروش جهانی به ما کمک می کند تا جاه طلبی های خود را برای سرعت بخشیدن به تجارت خود برآورده کنیم و به شرکایمان کمک کنیم نتایج واقعی تجارت را به مشتریان خود بفروشند. ما از حضور بیل بسیار خوشحالیم. “گفت: کنت هیون پترسن ، مدیر ارشد درآمد سیستم های مایلستون.

راینی در HP در پالو آلتو ، کالیفرنیا به Milestone پیوست و در آنجا به عنوان مدیر استراتژی فروش شرکای جهانی کار کرد. Rainey تجربه گسترده ای را در زمینه استراتژی فروش کانال و عملیات با دیدگاه جهانی ، زندگی و کار در آمریکای شمالی و APAC و سفرهای گسترده در سراسر EMEA ترکیب می کند.

بیل رینی افزود: من از پیوستن به سیستمهای مایلستون بسیار هیجان زده هستم. من این را فرصتی عالی برای عضویت در تیم پیشرو بازار در رشد بازار انفجاری می دانم. من مشتاقانه منتظر کمک به مهارت و تجربه رهبری خود در استراتژی کانال و همکاری با Milestone برای ارتقا شرکت به سطح بعدی هستم. “

دیدگاهتان را بنویسید