IFPO و Ethos Farm آموزش Security Being را راه اندازی می کنند


بنیاد بین المللی ستاد دفاع (IFPO) با همکاری Ethos Farm ، یک متخصص آموزش و توسعه جهانی ، برای ایجاد یک برنامه کارکنان امنیتی آنلاین ابتکاری ، به رهبری آواتار ، به نام Being بودن انسان همکاری کرده است.

به دنبال وبینار IFPO Security Minds Matter Matte ، Mike Hirst CPP MSyI ، مدیر IFPO انگلستان و ایرلند ، اظهار داشت: “ما از شروع برنامه آموزش به عنوان یک شخص بسیار هیجان زده هستیم ، یک ابتکار مشترک ایجاد شده و توسعه یافته با Ethos Farm و زمان بهتر برای انتشار اخبار نسبت به دنبال کردن وبینار Security Minds Matter.

“در قلب IFPO تمایل به حمایت از پرسنل امنیتی با ارائه محصولات پیشرو آموزشی است و ما از کشف رویکردهای منحصر به فرد Ethos Farm برای آموزش تجربه هیجان انگیز نسل بعدی بسیار هیجان زده شدیم.”

مthسسه یادگیری و عملکرد در جوایز آموزشی 2020 ، Ethos Farm به عنوان شروع آموزش سال نامگذاری شده است و به دلیل درگیری فنون آموزشی با مشتریانی مانند فرودگاه ادینبورگ و هیترو اکسپرس ، به رسمیت شناخته شده است.

Josie Barton ، بنیانگذار آموزش و توسعه Ethos Farm ، در مورد این برنامه گفت: “همکاری با IFPO در این ابتکار مشترک به ما این امکان را داده است که از تجربیات بی نظیر آنها در صنعت امنیت بهره مند شویم و آن را با مباحث آموزشی که در مورد انسان توسعه داده ایم ترکیب کنیم. رفتار و خدمات همدلانه.

“این به ما این فرصت را داده است تا به طور مشترک یک محصول آموزشی را بسازیم که بیشتر به دلایل رفتارهای غیر معمول و نحوه برخورد با چنین شرایطی به عنوان اولین پاسخ امنیتی می پردازد. هدف ما ایجاد ارزیابی از طیف شرایط روحی و جسمی است تا پرسنل امنیتی ابزاری برای ارزیابی وضعیت با هوش هیجانی داشته باشند. ”

بودن انسان یک برنامه آموزش الکترونیکی به رهبری آواتار است که برای خرید هر زبان آموز در دسترس است و به صورت جلسه کلاس مجازی نیز در دسترس است.

این آموزش موارد زیر را بررسی می کند:

– بسیاری از عواملی که بر رفتار دیگران تأثیر می گذارند

– چالش هایی که ممکن است فردی با شرایط روحی یا جسمی تجربه کند

– نحوه واکنش همدلانه نسبت به موقعیت های مربوط به رفتارهای غیرمعمول چگونه است

– اهمیت انسان بودن در همه روابط با افراد دیگر

Chris Middleton Deep ML MSyl ، مدیر امنیت و خدمات مشتری در ABM انگلیس و عضو هیئت مدیره IFPO انگلستان و ایرلند ، افزود: “ما کاملاً می دانیم که انتظار می رود متخصصین امنیتی اولین کسی باشند که به شرایط دشوار و گاه دشوار پاسخ می دهند در حالی که با دقت محاسبه شده کار می کند. با این حال ، تعامل و همدلی طبیعی انسان غالباً بهترین روش برای ارزیابی و انتشار شرایط است ، و بنابراین ما خوشحالیم که می توانیم این برنامه آموزش پیشرفته صنعت را ارائه دهیم. ”

سالی آلینگتون ، مدیرعامل Ethos Farm ، اظهار داشت: ”ما به عنوان شغلی که علاقه مند به افزایش تجربه کارمندان و مشتریان است ، می دانیم که کارگران خط مقدم به عنوان سفیران مارک هایی که نمایندگی دارند دیده می شوند. بنابراین ، پرسنل امنیتی اغلب اولین یا آخرین برداشت از هر مارکی هستند. ما انتظار داریم کارمندان امنیتی از مهمانان استقبال کنند ، به س toالات مشتری پاسخ دهند و همچنان با شرایط شدید برخورد کنند که ارزیابی آنها بسیار دشوار است. ما هنگام برخورد با رفتارهای چالش برانگیز باید از این افراد حمایت کنیم و بسیار مفتخریم که در کنار یکدیگر با IFPO کار می کنیم تا این برنامه های مهم آموزشی را به متخصصان امنیتی ارائه دهیم. ”

دوره آموزش الکترونیکی را می توانید با مراجعه به https://ifpo.uk/product/being-human-e-learning-module/ یا با تماس با hello@ethosfarm.com با تخفیف برای اعضای IFPO خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید