IDIS و PHOENIXTRESCRAY بر تقاضای روزافزون ویدئو و ادغام دسترسی تمرکز دارند


رشد تقاضا برای راه حل های یکپارچه مقرون به صرفه با ترکیب آخرین ویدئوها و فناوری های دسترسی ، مشارکت بین IDIS و PHOENIXTRESCRAY است.

پروژه های بزرگ شرکتی و چند منظوره با استفاده از ویدئوهای IDIS و راه حل های کنترل دسترسی در حال آماده سازی هستند و توسط PHOENIXTRESCRAY به عنوان عنصر اصلی راه حل های یکپارچه امنیت و مدیریت ساختمان ارائه می شوند.

PHOENIXTRESCRAY دارای تجربه گسترده ای در ارائه کابل کشی ساختاری و راه حل های ارتباطی – از جمله شبکه های IP ، سمعی بصری ، Wi-Fi و DAS است.

“تقاضای ویژه ای برای یک پیشنهاد امنیتی یکپارچه قدرتمند اما مقرون به صرفه وجود دارد که هزینه های اولیه را کاهش می دهد و ارزش را بهبود می بخشد. ما می فهمیم که مشتریان ما همچنین اشتهای بیشتری برای انعطاف پذیری و انطباق پذیری سیستم در دوره های طولانی تر دارند ، که توسط بازیکنان مستقر در بخش برآورده نمی شود “، گفت: سری ریچاردز ، مدیر عامل PHOENIXTRESCRAY

سایر عوامل شکل دهنده بازار تأثیر قانون مجوز دفاع ملی ایالات متحده (NDAA) است که در حال تبدیل شدن به یک عامل مهم در تصمیم گیری های خرید ، به ویژه برای امکانات جدید با بسیاری از خانه ها و شرکت های متوسط ​​تا بزرگ با فعالیت یا روابط تجاری در ایالات متحده است. .

“فناوری ویدیویی IDIS برای نصب و نگهداری غنی و مقرون به صرفه است و به لطف ادغام آماده با فناوری های پیشرو کنترل دسترسی – از جمله گالاگر – اکنون می توانیم استدلال های جذاب تجاری را برای پروژه های بزرگی که از ما خواسته می شود اجرا کنیم ارائه دهیم ، “می گوید آدریان. آرنولد ، مدیر پروژه های امنیتی ، PHOENIXTRESCRAY.

بخشهای رشد مورد هدف این دو شرکت شامل فضای خرده فروشی ، ساختمانهای با کاربری مختلط ، دانشگاهها ، مراکز داده و مسکن سطح بالا است.

PHOENIXTRESCRAY و شرکت مادرش Phoenix ME ، که متخصص در ارائه راه حل های مکانیکی و الکتریکی است ، همچنین بر روی فضاهای کاری سازگار با COVID ، که در قلب استراتژی های ایمن بازگشت به کار هستند ، تمرکز می کنند. آنها در حال حاضر به مشتریان کمک می کنند تا خود را با شیوه های کار ایمن سازگار کنند ، اما کسانی که همچنین به دنبال بهبود مدیریت فضای کار هستند تا بتوانند نیروی کار رو به رشد و به طور فزاینده ای را تحریک کنند ، توانایی چرخش و انطباق با روش های جدید کار را دارند.

“در میان مدت و بلند مدت ، سازمانها به ابزارهای مناسبی برای ارائه اطلاعات به آنها جهت پشتیبانی از تصمیمات مربوط به استفاده از ساختمان و بهره وری عملیاتی نیاز دارند. با بازگشت کارکنان به کار ، به ویژه در امکانات بزرگتر ، مدیران امنیتی و FM بر روی تعامل و رفاه کارمندان و تجربه بازدید کننده و اعتماد مشتری تمرکز خواهند کرد. نظارت و کنترل دسترسی سنتی بسیاری از اطلاعاتی را که قبلاً برای این کار مورد نیاز بود جمع آوری می کند – اکنون ، با پیشرفت در قدرت پردازش و دقت اطلاعاتی ، می توانیم راه حل های کامل کلید در اختیار شما قرار دهیم که توسط اطلاعات موجود پشتیبانی می شود. “

جیمی می گوید: “راه حل های تصویری AI که سازمان ها اکنون برای حمایت از عملکرد ایمن COVID در حال اجرا هستند نیز در آینده ارزشمند خواهد بود زیرا داده های مفصلی در مورد نحوه استفاده از محل ها را تا سطح دپارتمان در اختیار آنها قرار می دهد.” بارنفیلد. ، مدیر ارشد فروش ، IDIS اروپا. “با تلفیق تجزیه و تحلیل ویدئویی تجزیه و تحلیل عمیق ما با آموزش کنترل دسترسی ، کاربران می توانند داده های معامله را مطابقت دهند تا اطلاعات هوشمندانه ای راجع به آنچه در زمین اتفاق می افتد ، هم در زمان واقعی و هم در طول زمان ، فراهم کنند که منجر به مزایای بیشتر و ارزش طولانی مدت می شود.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه حل های IDIS ، به www.idisglobal.com مراجعه کنید و برای جزئیات بیشتر در مورد خدمات ارائه شده توسط PHOENIXTRESCRAY ، به سایت www.trescray.co.uk مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید