G4S کتابچه های راهنمای شناسایی و مقابله با هواپیماهای بدون سرنشین را منتشر می کند


استفاده سریع از هواپیماهای بدون سرنشین ، دولتها و نهادهای نظارتی را با چالش روبرو کرده است. در دستان اشتباه ، آنها می توانند سلاحی خطرناک باشند که قادر به ایجاد آسیب و گسترده است. اما فناوری بدون سرنشین همچنین در صورت استقرار در شرایط مناسب ، پتانسیل زیادی برای کمک به امنیت دارد. آکادمی G4S دو راهنما در مورد همه چیزهایی که برای هواپیماهای بدون سرنشین استفاده می شود منتشر کرده است تا به کسب و کارها کمک کند تا چالش ها و فرصت هایی را که فناوری برای آنها به وجود می آورد و بهترین روش برای اجرای آنها را درک کنند. استین سورنسن ، مدیر جهانی آکادمی G4S ، اریک دلیرسنایدر ، مدیر منطقه ای ، G4S اروپا و نوآ پرایس ، رئیس آکادمی G4S Secure Solutions انگلیس و ایرلند توضیحات بیشتری را ارائه می دهند.

خطرات جدید

هنگامی که در را به فرصت های جدید باز می کنید ، اغلب درها را برای خطرات جدید باز می کنید. این مورد با افزایش در دسترس بودن هواپیماهای بدون سرنشین است.

فناوری مورد استفاده برای هواپیماهای بدون سرنشین به سرعت در حال پیشرفت است. آخرین نسخه ها پر از
همه چیز ، از دوربین های با کیفیت بالا با پخش زنده ، تا “احساس و اجتناب از” فناوری هایی که اطمینان حاصل می کنند هواپیمای بدون سرنشین در مسیر خود به اجسام مختلف پرواز نمی کند.

توسعه سریع تقاضای زیادی را برای تصویب قوانین پیشگیرانه ایجاد می کند تا اطمینان حاصل شود که پهپادها و سیستم های جدید با مسئولیت پذیری استفاده می شوند. هنوز بسیاری از فعالیت ها و تغییرات قانونی وجود دارد ، و همچنین تنظیم نحوه استفاده از آنها ، این تغییرات قانونی فرصت های جدیدی را برای اجرای آنها به ارمغان می آورد.

G4S در حال حاضر در حال کار بر روی چندین راه حل با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین مانند گشت و نظارت بر مناطق بندری و سایت های ساختمانی و نظارت و گشت زنی بر محیط های بزرگ است. G4S همچنین از هواپیماهای بدون سرنشین برای کارهای بازرسی و تدارکات متناسب با مشتری مانند بارگیری کالا ، تریلر و کانتینر استفاده می کند. آنها همچنین برای کارهای مدیریت تاسیسات (سقف ، فاضلاب ، دودکش های بالا ، کابل ها و غیره) ، متخصصان امنیت پاسخ و افراد گمشده استفاده می شوند.

ملاحظات زیادی قبل از خرید هواپیمای بدون سرنشین وجود دارد – آیا نرم افزاری وجود دارد ، آیا می توانید GEOfence ایجاد کنید ، چگونه داده های جمع آوری شده توسط هواپیمای بدون سرنشین و دوربین ذخیره می شود تا با مقررات عمومی حفاظت از داده ها (GDPR) مطابقت داشته باشد؟

آیا ممکن است هواپیماهای بدون سرنشین کمتر فرصتی برای تجارت شما باشد و بیشتر به دوش بکشد؟ فناوری ضد پهپاد به راحتی در دسترس است و می تواند در محافظت از نظارت بر حصار و محیط و محافظت از ساختمانها و سفارتخانه های عمومی مفید باشد. همه چیز از سلاح های خالص گرفته تا اجزای گیر انداز در حال ورود به بازار است و چالش این است که چگونه می توانید آنها را به صورت قانونی و بدون عوارض جانبی برای طرف های بی گناه مدیریت کنید.

شکی نیست که استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای کارهای مختلف امنیتی در سالهای آینده توسعه خواهد یافت و در G4S ما با هواپیماهای بدون سرنشین از نزدیک همکاری می کنیم تا پیشنهادات امنیتی خود را بهبود بخشیم و با ایجاد راه حل های پیشگیری از هواپیماهای بدون سرنشین به مشتریان خود کمک کنیم. لازم

با بارگیری راهنماهای G4S Academy ما در اینجا درباره فرصت ها ، خطرات و ملاحظات استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین بیشتر بدانید.

دیدگاهتان را بنویسید