Dahua Technology گزارش ESG را برای سال 2020 ارائه می دهد


Dahua Technology گزارش خود را در زمینه محیط زیست ، حاکمیت اجتماعی و حاکمیت برای سال 2020 منتشر می کند. این گزارش ، ضمن دستیابی به توسعه در سال 2020 ، عملكرد واقعی این شركت را در انجام مسئولیت های اجتماعی خود توصیف می كند.

یک سیستم مدیریتی م effectiveثر و شفاف بسازید

مطابق با قوانین و مقررات قابل اجرا در کشورهایی که در آن فعالیت می کند و همچنین الزامات آژانس های نظارتی ، Dahua Technology یک ساختار حاکمیت شرکتی بسیار موثر ایجاد کرده است تا از طریق سیستم مدیریت خود از منافع سهامداران و سایر سهامداران محافظت کند و به طور مداوم بهبود می بخشد ارزش و شفافیت حاکمیت آن.

به یکپارچگی سازگار عمل کنید

Dahua Technology به عنوان یک خرده فروش جهانی ، همیشه فعالیت های قانونی و سازگار را با رعایت دقیق قوانین رفتاری ، انضباط بازار و قوانین بین المللی انجام می دهد تا رقابت خود را در گسترش تجارت جهانی افزایش دهد و از کیفیت عالی و رشد پایدار و اجرای آن اطمینان حاصل کند. برای اطمینان از این ، سازمان مدیریت انطباق اخلاقی در سطح شرکت در طول دوره گزارش به روز شد.

مدیریت ESG

Dahua Technology متعهد به ارائه خدمات فنی استثنایی در سراسر جهان و ساختن جهانی سبز ، سازگار با محیط زیست ، ایمن و هوشمند برای همه است. هدف آن ایجاد ارزش بیشتر برای مشتریان و ایفای نقش بیشتر در توسعه پایدار جامعه از طریق ادغام کامل پایداری در استراتژی کلی توسعه آن است.

Dahua Technology با توجه به استراتژی های توسعه پایدار خود ، برنامه های عملیاتی مفیدی را بر اساس 17 هدف توسعه پایدار سازمان ملل تهیه کرده است ، تا اطمینان حاصل شود که اهداف مدیریت پایدار شرکت برآورده و به طور کامل برآورده می شود.

ارائه هوش دیجیتال ، فناوری برای کارهای خوب

Dahua Technology به طور فعال از یک فرهنگ شرکتی مسئولیت پذیر حمایت می کند ، به شدت از برنامه های رفاه عمومی ملی و محلی پشتیبانی می کند ، و دائماً کارمندان را به انجام کارهای خیرخواهانه برای منافع عموم ترغیب می کند.

در واقع سال 2020 بسیار سال پر حادثه ای بود. در ابتدای سال در طی بیماری همه گیر COVID-19 ، Dahua Technology از فرصت های اجتماعی خود به عنوان یک شرکت استفاده کرد و بلافاصله 10 میلیون RMB (حدود 1.5 میلیون دلار) برای کمک به مبارزه با همه گیری اهدا کرد. علاوه بر این ، حداقل 28 کمک مالی در 17 کشور برای کمک به جوامع محلی در اقدامات پیشگیری و کنترل همه گیر انجام شده است.

عملیات فشرده برای توسعه با کیفیت بالا

نوآوری یک نیروی محرکه اصلی و صلاحیت اصلی در توسعه فناوری Dahua است. این شرکت سالانه با سرمایه گذاری 10٪ از درآمد فروش خود در تحقیقات و نوآوری ، موقعیت خود را در توسعه فناوری این صنعت تضمین می کند و نیازهای همیشه در حال تغییر مشتریان خود را برآورده می کند. Dahua Technology پنج موسسه تحقیقاتی را پوشش داده است که شامل فناوری پیشرفته ، کلان داده ، مرکز ، امنیت سایبری و شهر هوشمند است و یک ایستگاه کاری ملی تحقیقات پس از دکتری ایجاد کرده است. Dahua Technology به عنوان یک مرکز فن آوری معتبر توسط دولت و یک شرکت ملی خلاقیت نوآوری ، همچنان به یک پیشرفت بزرگ دست یافته و صنعت را هدایت می کند.

جهت گیری به مردم

Dahua Technology بر اهمیت تمرکز بیشتر بر ارزشهای انسانی در مدیریت تأکید دارد و به طور مداوم این دیدگاه را در عمل اعمال می کند. Dahua Technology که به ارزشهای اصلی “مشتری مداری و آرمان گرا” خود اختصاص یافته است ، به طور مداوم در حال بهبود سیستم آموزش استعدادها و همچنین سیستم جبران انگیزه های خود است. Dahua Technology به طور فعال مجموعه ای از فعالیت ها را ترتیب می دهد ، از جمله Dahua Health & Wellness Star و Happiness Star ، ارتقا a یک محیط کار سالم و زندگی شاد برای کارمندان و حداکثر مراقبت برای هر آرزوی Dahua. در سال 2020 ، این شرکت همچنین جوایز زیادی از جمله تأثیرگذارترین جایزه کارفرما ، جایزه متنوع فوق العاده کارفرما ، محبوب ترین جایزه کارفرما و … دریافت کرد.

www.dahuasecurity.com

دیدگاهتان را بنویسید