2N فناوری مبتنی بر بلوتوث WaveKey را برای ایجاد انقلابی در کنترل دسترسی راه اندازی می کند


2N فناوری دسترسی جدید WaveKey را راه اندازی کرده است که معیار جدیدی برای سرعت ، قابلیت اطمینان و امنیت برای کنترل دسترسی موبایل برای دفاتر و ساختمان ها در انگلستان است. سهولت استفاده خاص از WaveKey به صاحبان ساختمان و کاربران ، گزینه های امن تری برای دسترسی و پیکربندی مجدد یک دفتر یا فضای زندگی می دهد ، زیرا محدودیت های کلی COVID برداشته شده است ، اما الزامات مربوط به فاصله گذاری اجتماعی یا آزمایش همچنان برقرار است.

فناوری جدید دسترسی موبایل اختراع شده می تواند فقط در 0.3 ثانیه قفل درب را باز کند ، که دو برابر سریعتر از کارت RFID است. نکته اساسی ، همچنین رفع چالش امنیتی در مورد حالت های کاملاً بدون تماس “مجاورت” است ، و خطر باز شدن تصادفی درب هنگام عبور کاربر از آن را کاملاً از بین می برد. با این روش ، WaveKey محدودیت هایی را که گاهی اوقات با نسخه های قبلی فناوری کنترل دسترسی بلوتوث همراه بودند ، برطرف می کند.

این فناوری جدید اکنون دسترسی به ساختمان ها را ساده کرده ، امنیت را افزایش داده و انعطاف پذیری محل کار را برای بیش از 100 کارمند در جگوار و لندرور ، بزرگترین فروشنده خودرو در جمهوری چک افزایش می دهد.

فناوری همچنین نقش مهمی در محافظت و اطمینان بخشی از افراد در محیط پس از COVID-19 خواهد داشت. به سرعت و با اطمینان ، فناوری WaveKey می تواند به مدیریت دسترسی بدون تماس به ساختمانها ، سطح کف یا مناطق خاص و همچنین پردازش تحویل کمک کند. همچنین اختصاص و برداشتن اعتبار WaveKey که مستقیماً به تلفن هوشمند کاربر از راه دور ارسال می شود ، آسان است و یک راه حل سریع و راحت است که علاوه بر این نیاز شما به ارتباط فرد به فرد را از بین می برد. از همه این راه ها ، WaveKey تقاضای مدیران املاک ، معماران و طراحان برای راه حل های نوآورانه برای حفظ فاصله اجتماعی و محیط اداری بهداشتی را برآورده می کند.

قابلیت اطمینان بودن WaveKey نتیجه یک آزمایش جامع است که توسط 2N روی بیش از 100 مدل مختلف تلفن همراه از جمله Android و iOS و همچنین آزمایشات سازگاری با بیش از 15000 باز شدن درب انجام شده است.

میخال کراتوچویل ، مدیر عامل شرکت 2N Telekomunikace ، توضیح داد: “WaveKey یک موفقیت در بازار دسترسی به ساختمان است. ورود بدون اصطکاک را سریعتر ، ایمن تر و مطمئن تر از همیشه تضمین می کند. گواهینامه های تلفن همراه در حال حاضر در آمریکای شمالی و EMEA به دلیل ظهور تلفن های هوشمند پیشرفته و تمرکز بر نوآوری در امنیت رایج است و فناوری جدید ما دسترسی موبایل را به سطح بعدی می رساند و راحتی بیشتری را برای کاربر و کاربر فراهم می کند. کاربر و برای مدیر. “

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فناوری WaveKey ، به اینجا مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید