کارمندان پاکتون در یک چالش بزرگ ورزشی مجازی برای خیریه بی خانمان مستقر در برایتون شرکت می کنند


کارمندان تولید کننده امنیتی بریتانیا Paxton در حال افزایش آگاهی و جمع آوری پول برای یک موسسه خیریه بی خانمان مستقر در برایتون هستند. پناهگاه برج ساعت ، با شرکت در 53709 مایل در سراسر جهان برای تمرینات مجازی به چالش کشیده شده است.

از ابتدای ماه مارس ، 109 کارمند Paxton در منطقه محلی خود در حال قدم زدن ، دوچرخه سواری یا دویدن بوده اند. مسافت ترکیبی آنها آنها را تقریباً به هر 33 ایالتی که در آن پاکستون دفاتر ، کارمندان یا کانالهای توزیع در کل 53،709 مایل دارد ، می برد.

هدف پاکتون جمع آوری پول برای جوانان بی خانمان در ساسکس ، محل استقرار ستاد و مرکز تولید آنها ، و افزایش آگاهی از نقش مهمی است که مشاغل محلی می توانند در حمایت از خیریه های منطقه ای ایفا کنند. تمام پول حامی مالی که توسط کارمندان درگیر در بازارهای بین المللی انگلستان و پاکتون جمع آوری می شود به پناهگاه برج ساعت (Clock Tower Sanctuary) اهدا می شود که از سال 1998 به افراد بی خانمان 16-25 ساله کمک می کند.

این چالش از مقر اصلی Paxton مستقر در برایتون آغاز شد. آنها تاکنون به پرتوریا در آفریقای جنوبی رسیده اند و در مجموع 12406 مایل ثبت نام کرده اند و 886 پوند درآمد دارند.

مولی پرنتیس ، مسئول جمع آوری کمک مالی و مسئول ارتباطات در Clock Tower Sanctuary ، توضیح داد: “ما بودجه قانونی دریافت نمی کنیم ، بنابراین به حمایت از مشاغل محلی مانند Paxton اعتماد می کنیم.

“یک نکته مثبت وجود دارد ، زیرا به ما امکان آزادی گوش دادن به صحبت های جوانان و واکنش به آنچه آنها نیاز دارند را می دهد. با این حال ، این بدان معنی است که ما دائما به دنبال راه های ابتکاری برای جمع آوری سرمایه و کسب درآمد کافی برای پاسخگویی به تقاضای ساسکس هستیم.

علاوه بر پشتیبانی از موسسات خیریه محلی ، اقدامات جمع آوری کمک مالی مانند Paxton می تواند برای کارمندان آنها که هنوز از خانه کار می کنند سود واقعی داشته باشد. آنها می توانند به افزایش بهره وری ، گنجاندن و ارتقا health سلامت و رفاه در آنچه هنوز یک چالش است کمک کنند.

کیت هاتسون ، مدیر پروژه و رویداد Paxton ، افزود: برای ما مهم است که از جامعه محلی خود حمایت کنیم و Clock Tower Sanctuary به دلیل همکاری با جوانان بی خانمان در ساسکس یک خیریه بسیار شایسته است.

“این چالش راهی عالی برای احساس ارتباط مردم با یکدیگر است ، خصوصاً در زمانی که بسیاری از شرکت ها هنوز قادر به همکاری با یکدیگر در دفاتر خود نیستند. ما همه مردم را به بیرون رفتن ، ورزش و جمع آوری پول برای هدفی باورنکردنی تشویق می کنیم. “

می توانید در ابتکار عمل جمع آوری کمک مالی Paxton در وب سایت آنها کمک کنید: www.paxton-access.com/paxton-around-the-world-challenge

3 دیدگاه دربارهٔ «کارمندان پاکتون در یک چالش بزرگ ورزشی مجازی برای خیریه بی خانمان مستقر در برایتون شرکت می کنند»

 1. It is highly seemingly that one of the options talked about
  above will take the automobile off of your fingers,
  and let you profit from the sale or the donation. You don’t obtain a cost for donating a used automotive to
  a charity. Some recyclers pay roughly as much for an ordinary junk
  automotive as the seller would obtain from knowledgeable junkyard.
  Advertise the automobile via the fitting channels, and you’re prone
  to obtain a chew. If there’s any sort of business that is just about guarantee to purchase your junker, a automobile recycler is it.
  It won’t put cash in your pocket, buy it could
  assist you keep cash in your pocket when tax season rolls round.
  If a junkyard doesn’t need your automotive, do not surrender on promoting it.
  Charities typically don’t have any desire to acquire junkers that do not run, but they are extremely concerned with
  receiving donated, used automobiles which can be
  still viable for transportation. Virtually all autos comprise
  a big proportion of metal that may be crushed, melted, and processed into excessive-high quality
  metallic that a recycler can promote. Nevertheless, relying in your tax scenario,
  you could possibly report the donation on your tax return to decrease
  your tax burden.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید