هیئت Qualys سومیده تاکار را به عنوان مدیرعامل جدید منصوب می کند


Qualys ، Inc ، ارائه دهنده راه حلهای مبتنی بر ابر برای IT ، امنیت و انطباق ، اعلام کرد که هیئت مدیره آن Sumedh Thakar را به عنوان رئیس جمهور و مدیرعامل معرفی کرده است. Sumed ، مدیر عامل و مدیر ارشد محصولات قدیمی Qualys ، قبلاً مدیر عامل موقت بود.

“پس از بررسی دقیق ، هیئت مدیره نتیجه گرفت كه سومیده رهبر درستی است كه Qualys را به آینده می برد. با توجه به مدت حضور وی در شرکت و راهنمایی های مداوم وی از زمان تصدی سمت مدیر عامل موقت در ماه فوریه ، ما اطمینان داریم که او می تواند شرکت را گرد هم آورد تا چشم انداز ما را برآورده کند. ” “هنگامی که وی نقش مدیرعامل را بر عهده می گیرد ، این فرصت بی نظیر را داریم که از دانش عمیق وی در مورد شرکت و بازار استفاده کنیم تا وی را قادر سازد تا ما را با سرعت و چابکی پیش ببرد.”

تقریباً 20 سال با Qualys

سومد نزدیک به 20 سال در پست های مختلف با شروع کار به عنوان مهندس نرم افزار با Qualys کار کرده است. از سال 2014 ، وی مدیر ارشد محصولات ، نظارت بر استراتژی محصول و هدایت تبدیل Qualys Cloud Platform از یک راه حل امنیتی واحد به مجموعه ای از برنامه های یکپارچه در حال توسعه است که دید 360 درجه را در محل ، نقاط انتهایی ، ابر ، ظروف دید تجاری ارائه می دهد و محیط های همراه باید هوش امنیتی مهم را ارزیابی کرده و طیف وسیعی از ممیزی ها ، انطباق ها و محافظت از سیستم های IT و برنامه های وب را به طور خودکار انجام دهند. سومد بعنوان رئیس جمهور از سال 2019 به شدت متعهد به گسترش استراتژی ورود Qualys به بازار و ایجاد و تحریک تیم های فروش و شرکای توسعه بازار هدف گذاری Qualys و حفظ مشتری و رشد درآمد است.

“من از همان روزهای آغازین Qualys به عنوان یکی از اولین راه حل های امنیتی مبتنی بر ابر ، خوش شانس بودم که در مسیر نوآوری Qualys باشم. تاکار گفت: “از آن زمان به بعد ، ما با گسترش بستر ابری خود برای تأمین نیازهای امنیتی و انطباق زیرساخت های فناوری اطلاعات امروز ، گام های بلندی برداشته ایم.” “من از حضور در Qualys سپاسگزارم و از این فرصت برخوردار هستم تا Qualys را به سطح بعدی برسانم و تیم جهانی فوق العاده با استعداد Qualys را هدایت کنم. من مشتاقانه منتظر ادامه سرعت بخشیدن به نوآوری ، توسعه استراتژی ورود به بازار و ایجاد ارزش برای مشتریان و سهامدارانمان هستم. “

دیدگاهتان را بنویسید