همه چیز در مورد نظارت بر موبایل با تریلرهای نظارتی دوربین های ساختمانی AKA Construction cameras دوربین های نظارتی تگزاس


نظارت در محل برای مشاغل بسیاری از صنایع ضروری است. با این حال ، ساخت و ساز یکی از این صنایع است که برای محافظت از دارایی های خود ، از جمله افراد و املاک ، به نظارت 24 ساعته نیاز دارد. مشکل این است که سایت های ساختمانی ممکن است منبع تغذیه یا Wi-Fi مورد نیاز برای کارکرد سیستم های نظارتی امروز را نداشته باشند. اما این نباید شرکت های ساختمانی را از ایجاد نظارت مناسب منصرف کند. به لطف تریلرهای نظارت تلفن همراه ، شرکت های ساختمانی می توانند از نظارت شبانه روزی لذت ببرند ، این امر عملکرد بدون دردسر را تضمین می کند و تلفات یا خطر را به حداقل می رساند.

تریلر موبایل برای تماشای چیست؟

تریلرهای نظارت بر موبایل که به عنوان دوربین های ساختمانی نیز شناخته می شوند ، واحدهای نظارتی قابل حمل هستند که نظارت قابل اعتماد بر سایت های ساختمانی را فراهم می کنند. به طور معمول ، این دستگاه ها توسط پنل های خورشیدی تغذیه می شوند و این امر نیازی به منابع انرژی و دسترسی به اینترنت را از بین می برد. فیلم های ضبط شده توسط این واحدهای نظارتی معمولاً به یک سایت از راه دور ارسال می شوند و نظارت حرفه ای آموزش دیده را 24 ساعته ارائه می دهند. با نظارت از راه دور ، دستکاری یا سرقت امنیت فیلم غیرممکن می شود ، که مزایای تریلر نظارت بر تلفن همراه را بیشتر می کند.

در نظارت و امنیت تگزاس ، تخصص ما دوربین های امنیتی تجاری ، از جمله تریلرهای نظارت تلفن همراه است. ما می توانیم به شما کمک کنیم دارایی های خود را در هرجای تگزاس کنترل کنید

مشخصات تریلرهای نظارت بر موبایل

واحدهای نظارتی سیار با عملکردهای گوناگون در دسترس هستند. اما اکثر آنها حداقل چند مورد مشترک دارند:

  • برخی از انواع منابع انرژی سیار (گازوئیل یا انرژی خورشیدی)
  • دو چرخ برای حمل و نقل آسان بین سایت ها
  • نوعی دوربین
  • برج تلسکوپی برای دوربین برای گسترش منطقه دید

دستگاه های گران قیمت نیز ممکن است دارای نور LED برای یک لایه امنیتی بیشتر و همچنین PTZ (پانورامای شیب دار) باشند که به اپراتور اجازه می دهد تا در گوشه و کنار محل کار جستجو کند. خبر خوب این است که علی رغم ویژگی های واحد نظارت سیار ، این دوربین های ساختمانی نظارت درجه یک را ارائه می دهند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که کدام دوربین برای شما بهتر کار می کند.

مزایای تریلرهای نظارت بر موبایل

در حالی که نظارت مداوم به شما آرامش می دهد ، همچنین مزایا و مزایای دیگری را نیز به همراه دارد که واحدهای دیگر نمی توانند. در اینجا نگاهی می اندازیم به بهترین مزایای اجاره یا داشتن تریلر نظارت همراه.

کاهش هزینه

اگرچه تریلرهای نظارت بر موبایل در نگاه اول گران به نظر می رسند ، اما به مراتب ارزان تر از هر گزینه دیگری هستند. نگهبانان امنیتی همیشه ارزان نیستند. به علاوه ممکن است مجبور شوید هزینه بیمه و بازنشستگی را پرداخت کنید. علاوه بر این ، سیستم های امنیتی سنتی برای کار به برق یا Wi-Fi نیاز دارند – دو هزینه اضافی که در نهایت ممکن است تأمین شود. از طرف دیگر تریلرهای مراقبت از تلفن همراه به هیچ یک از این ویژگی ها نیازی ندارند. علاوه بر این ، بلوک های خورشیدی می توانند انرژی خود را بدون هیچ گونه هزینه اضافی تأمین کنند.

مشاهدات شبانه روزی

شما احتمالاً فیلم ها یا نمایش های تلویزیونی را با محافظین حواس پرت یا خواب دیده اید. اما با یک تریلر نظارت بر موبایل ، دیگر لازم نیست نگران هیچ یک از این موارد باشید. از دور مشاهده می شوید ، شما افراد حرفه ای آموزش دیده ای دارید که به طور شبانه روزی سایت ساخت و ساز شما را کنترل می کنند.

بازدارنده

شما ممکن است صدها هزار دلار تجهیزات در ایستگاه کاری راه دور خود داشته باشید. البته ، شما می خواهید از آن در برابر سرقت محافظت کنید ، بنابراین یک دستگاه نظارت بر تلفن همراه ایده آل است. البته ، این دوربین ها سایت کار شما را کنترل می کنند ، اما مهمتر از همه ، آنها به عنوان یک عامل بازدارنده عمل می کنند. هنگامی که سارقان این دوربین ها را مشاهده می کنند ، بسیار کمتر احتمال دارد بدون فرصت و انگیزه عمل کنند.

اگرچه سایت های ساختمانی فرصت کمی برای نظارت بر موبایل دارند ، دوربین های ساختمانی گزینه ای کارآمد و مقرون به صرفه هستند. با نصب دستگاه های نظارت سیار ، شرکت های ساختمانی می توانند مسئولیت و سایر مشکلات را محدود کنند در حالی که امنیت کلی کارگران را افزایش می دهند. این کار توسط هر کارگر ، پیشکار و صاحب خانه قدردانی خواهد شد.

آیا می خواهید در مورد دوربین های سایت ساخت و ساز بیشتر بدانید؟ با ما تماس بگیرید و از تجربیات ما برای کار شما استفاده کنید. ما به شما کمک می کنیم همزمان ، در هرجای تگزاس ، نظارت و صرفه جویی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید