هایک ویژن برای تقویت تحول دیجیتالی صنایع ، میزبان اجلاس ابری AI در سال 2021 است


هایک ویژن ، ارائه دهنده راه حل اینترنت اشیا که تمرکز اصلی آن فیلم است ، 29 تا 31 مارس میزبان اجلاس AI Cloud 2021 در HangZhou بود. موضوع جلسه “ارتقا on حرکت AI” بود و بر چگونگی کمک فن آوری های AIoT به آزادسازی پتانسیل کامل تحول دیجیتال تمرکز داشت.

“آیا فناوری در خدمت صنایع است یا فناوری صنایع را تغییر می دهد؟” ما محکم مدل قبلی را انتخاب می کنیم. هایک ویژن برای آگاهی از نیازهای آنها ارتباطات نزدیک با صنایع مختلف را برقرار می کند و ما فناوری ها و محصولات خود را بهینه سازی کرده ایم تا برای مشتریان و جوامع ارزش آفرینی کنیم. “

هایک ویژن از ادراک ، یکپارچه سازی داده ها و کاربردهایشان یک معماری فنی کامل ساخته است. راه حل های هایک ویژن در طیف وسیعی از صنایع – مانند انرژی ، متالورژی ، خدمات مالی ، آموزش ، مراقبت های بهداشتی و همچنین در شرکت های تجاری و جوامع – به کار رفته است که امکان تغییر شکل دیجیتالی در همه آنها را فراهم می آورد. در طول اجلاس ، چندین مشتری هایک ویژن ارائه دادند که چگونه ترکیب AI و IoT به تحریک تحول دیجیتالی آنها کمک می کند.

به عنوان مثال ، در صنعت املاک و مستغلات ، برخی از شرکت ها با بهره گیری از قابلیت های هوش مصنوعی هایک ویژن ، در سناریوهای مختلفی مانند پارکینگ ، اطفا fire حریق و نظارت بر امکانات ، قابلیت شناسایی هوشمند را دارند که باعث بهبود ایمنی و مدیریت جامعه می شود. در صنعت انرژی ، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا the نیروهای اصلی برای ایجاد شبکه های دیجیتال هستند. با استفاده از فن آوری های هوش مصنوعی هایک ویژن می توان بازرسی های هوشمند از شبکه های الکتریکی انجام داد.

سو سیمینگ ، معاون ارشد هایک ویژن گفت: “IoT + AI یک روش مهم برای حمایت از تحول دیجیتال است و هایک ویژن با طیف گسترده ای از بازیکنان صنعت در حال کار است تا پلی بین دنیای فیزیکی و دیجیتال ایجاد کند.”

پیام AI Cloud Summit

در این اجلاس ، هایک ویژن از بروزرسانی AI Open Platform خود خبر داد که می تواند به کاربران در ایجاد آسان الگوریتم های هوشمند خود بر اساس نیازهای خاص تجاری کمک کند. در همین حال ، از طریق سیستم عامل باز سخت افزار هایک ویژن ، الگوریتم های شخص ثالث نیز می توانند در دستگاه های سخت افزاری هایک ویژن نصب شوند ، و باعث ایجاد تنوع بیشتری از قابلیت های هوشمند در صنایع می شوند.

به عنوان مثال ، یک تولید کننده بزرگ تهویه مطبوع الگوریتمی سفارشی را با AI Open Platform آموزش داده و آن را در دوربین هایک ویژن مستقر کرده است تا به تأیید صحت محصولات خود کمک کند. هنگامی که دوربین مفقود شدن یک قطعه را ضبط کرد ، زنگ هشدار برای یادآوری بازرسان کیفیت برای بررسی مجدد محصول به صدا در می آید ، که تأثیر بررسی کیفیت را بسیار افزایش می دهد.

بیش از 5000 مشتری هایک ویژن ، رهبران صنعت ، دانشگاهیان و شرکا در این اجلاس شرکت کردند که فرصتی منحصر به فرد برای به اشتراک گذاشتن دانش ، تجربه و ایده ها در صنعت و فناوری فراهم می کند.

www.hikvision.com

دیدگاهتان را بنویسید