موانع صوتی جکسون شمشیربازی برای رستوران جدید مک دونالد مشخص شده است


مک دونالد دارای بیش از 1270 رستوران در انگلستان است و بیش از آنها فعالیت می کند 120،000 کارمند. با جاه طلبی برای اضافه کردن بیش از 300 فضای اضافی در دهه آینده ، یکی از آخرین اقدامات وی افتتاح یک رستوران و “رانندگی دیجیتال” در Broadsteris ، کنت بود.

پس از همکاری با مک دونالد و امتیازات آنها در چندین پروژه قبلی ، جای تعجب نیست که شمشیربازی جکسون برای تهیه موانع صوتی چوبی با کیفیت بی نظیر برای کاهش سر و صدای اطراف رستوران جدید مناسب بوده است. مک دونالد متعهد است ضمن حفظ جو ساختمان مسکونی در آن طرف مرز ، یک تجربه ناهار خوری بهتر را ارائه دهد.

صفحه های ابتکاری منو که به یک دستگاه دیجیتال پیشرفته مجهز شده اند ، به مشتریان امکان می دهند دقیقاً آنچه را که سفارش می دهند ببینند و به کاهش تاخیر در پنجره مجموعه کمک می کنند. برای خانواده هایی که می خواهند در محل غذا توقف کنند و غذا بخورند ، یک اتاق خانوادگی و زمین بازی مکانی راحت برای استراحت به والدین ارائه می دهد.

مردم خوب

این رستوران در کنار یک منطقه مسکونی واقع شده است. به همین ترتیب ، ارزیابی تأثیر سر و صدا بخشی اساسی از فرایند توسعه بود. Acoustic Associates SW Ltd (AASW) ارزیابی را انجام داد ، که مشخص کرد برای کاهش تأثیر سر و صدا بر روی ساکنان اطراف به یک مانع صوتی با ارتفاع 3 متر نیاز است.

این گزارش تأثیر عوامل مختلفی را بررسی می کند ، از جمله وسایل نقلیه دارای خط و پارکینگ ، زایمان های هفتگی و مشتریانی که به منظور نمایش نمایش سفارش می دهند. در ابتدا 2.4 میلیون مانع برطرف شد ، اما برای محافظت و محرمانگی لازم کافی نبود.

بیانیه سیاست صدا برای انگلستان (NPSE) موضوع توسعه پایدار را بررسی می کند ، اصلی که کلیه سیاست های عمومی را زیربنای خود قرار می دهد و باید به صورت یکپارچه دنبال شود. این مقاله بیان می کند که نباید سر و صدا را جدا از عوامل دیگر ، یعنی درمان کرد. زیبایی و کیفیت. با توجه به این نکته ، راه حل های کاهش صدا باید شامل پایداری ، حفاظت و بهبود محیط طبیعی و استفاده بهینه از منابع و انرژی باشد.

راه حل

شمشیربازی جکسون 161 متر از موانع صوتی Jakoustic Reflective با ارتفاع 3 متر را برای دور زدن محیط پارکینگ و رانندگی تحویل داده است. Jakoustic Reflective برای مرزهای بین املاک تجاری و مسکونی ایده آل است ، زیرا زیبایی چوب طبیعی آن شبیه حصار باغ است ، بنابراین یک دید یکپارچه و دلپذیر برای محلی هایی که به آن نگاه می کنند ایجاد می کند.

موانع با انعکاس صدا به دور از مشخصات صاف کار می کنند و می توانند سر و صدا را تا 28 دسی بل کاهش دهند. آنها از تخته های چوبی هموار با یک شیار و شیار ساخته شده اند که بین ستون های منحصر به فرد چنگال های تنظیم چوب پروفیل و بریده می شوند ، که به حداقل رساندن شکاف های هوا از طریق عبور صدا کمک می کند.

با توجه به ارتفاع پارتیشن ها ، پست ها توسط پست های فولادی که گالوانیزه بودند و برای افزایش حفاظت در برابر خوردگی به رنگ سیاه پوشانده شده بودند ، پشتیبانی می شدند.

سالم و سالم

طراحی جامد و خطوط تخت به این معنی است که موانع باعث افزایش حریم خصوصی و امنیت می شوند. علاوه بر این ، موانع صوتی اصول پایدار NPSE را نشان می دهد. آنها برای محافظت طولانی مدت در برابر پوسیدگی و حمله حشرات خشک شده و تحت فشار هستند و به صورت استاندارد با 25 سال ضمانت ارائه می شوند.

پیتر جکسون ، دکتر شمشیربازی جکسون ، اظهار داشت: “ما از اینکه در این کار مهیج شرکت کردیم خوشحال شدیم. کار بر روی پروژه هایی که می دانیم محصولات ما با کاهش آلودگی صوتی زندگی روزمره مردم محلی را بهبود می بخشد ، به اطمینان از حفاظت از منطقه کمک می کند ، در حالی که شاخص های پایداری قوی را حفظ می کند و زیبایی منطقه را بهبود می بخشد ، بسیار مفید است.

وی ادامه می دهد: “ما آنقدر به محصولات خود اطمینان داریم که حصار صوتی ارائه شده برای این پروژه با 25 سال ضمانت ارائه می شود. ما امیدواریم که این باعث شود خیانت خیالی به صاحب امتیاز منجر شود که این سرمایه گذاری ارزشمند است و تضمین می کند که در برابر آزمون مقاومت می کند. علاوه بر این ، سطح صدا به میزان قابل توجهی در منطقه و اطراف آن کاهش می یابد که باعث خوشحالی مردم محلی برای سالهای آینده خواهد شد. “

در اینجا درباره راه حل های مانع صوتی شمشیربازی Jacksons بیشتر بدانید.

دیدگاهتان را بنویسید