مسائل امنیتی برای سال 2020 و بودجه بندی تجاری Business دوربین های نظارت و امنیت تگزاس


با افزایش تنش ها در سراسر کشور ، ناآرامی های داخلی یک احتمال واقعی است. حتی پس از جنبش حقوق مدنی ، ایالات متحده چنین درگیری هایی را دیده است. و گرچه این امر امیدوارانه دوره جدیدی از عدالت اجتماعی و حاکمیت سیاسی را آغاز می کند ، مشاغل کوچک نگرانی های بسیاری دارند که به راحتی قابل رفع نیستند. خرابکاری در هنگام اعتراضات و بودجه ریزی برای آینده در طی COVID از جنبه های اصلی مورد نیاز کسب و کارها برای باز نگه داشتن درهای خود است. اگر صاحب مشاغل هستید ، توجه کنید: برای ماندگاری به برنامه های امنیتی و بودجه ای کامل نیاز خواهید داشت. در اینجا نحوه انجام آن آورده شده است.

راه های محافظت از تجارت شما در هنگام ناآرامی های داخلی

محافظت از تجارت در هنگام ناآرامی های داخلی چیزی فراتر از حصارکشی پنجره است. یک رویکرد گسترده مورد نیاز است ، تقریباً همه سناریوها را پوشش می دهد. این پیشنهادات را انجام دهید تا مسئولیت خود را به حداقل برسانید.

دوربین های امنیتی و سیستم های نظارتی

دوربین های امنیتی و سیستم های نظارتی جامع راهی عالی برای ایمن نگه داشتن تجارت شما هستند. مهمترین مسئله این است که تصمیم بگیرید کدام سیستم برای شما مناسب است. خوشبختانه شما یک انتخاب دارید. با استفاده از سیستم های بی سیم و کابلی ، انواع مختلفی از دوربین ها و سیستم های کنترل از راه دور ، می توانید از تجارت خود در برابر خرابکاران و شورشیان که می توانند خود را به عنوان معترض مبدل کنند ، محافظت کنید. علاوه بر این ، این سیستم ها به عنوان یک عامل بازدارنده عمل می کنند ، و باعث می شود تجارت شما کمتر قربانی سرقت یا خسارت اموال شود.

هوشیاری کارمندان

اگر تجارت شما با کارمندان در محل کار می کند ، از آنها بخواهید که هوشیار باشند. آنها باید از هرگونه فعالیت غیرمعمول آگاه بوده و بلافاصله گزارش دهند. به عنوان ایمنی برای شکست ، صاحبان مشاغل همچنین باید برنامه ای در مورد نحوه برخورد با شرایطی که می تواند به عناصر مجرمانه تبدیل شود داشته باشند.

طرح تداوم تجارت را تدوین کنید

برنامه تداوم تجارت چارچوبی است که به شما امکان می دهد بعد از یک فاجعه یا هیاهو به فعالیتهای عادی خود بازگردد. در این سند ، آمادگی کلی ، واکنش به بلایا و چگونگی بازگشت به تجارت پس از رویداد را مشخص کنید. هرچه جزئیات این طرح بیشتر باشد ، احتمال موفقیت شما بعد از شورش بیشتر است.

نکاتی برای بودجه ریزی تجاری در زمانهای نامشخص

بودجه بندی مشاغل در طی همه گیر جهانی ، انتخابات ریاست جمهوری مورد بحث و ناآرامی های داخلی کار دشواری است. ناامنی و بی ثباتی حاکم است ، شما را در کل جریان نقدینگی و بودجه کل خود زیر سوال می برد.

برای توسعه و حفظ این بودجه ، شما به یک استراتژی نیاز دارید که به اولویت بندی بستگی دارد. به جای دقت مالی ، ممکن است بخواهید یک استراتژی جامع تجاری را با یک برنامه پیش بینی نشده اتخاذ کنید. علاوه بر این ، ممکن است لازم باشد جنبه های دیگری را نیز در نظر داشته باشید ، از جمله اینکه آیا به کاهش ساعت کارمندان نیاز دارید یا نحوه کاهش هزینه های دیگر. به یاد داشته باشید که برای محدود کردن خطر خرابکاری و سرقت هنوز به بودجه نظارت و امنیت قوی نیاز خواهید داشت. اما این از ضررهای اضافی که می تواند تجارت شما را در آینده غرق کند جلوگیری خواهد کرد.

مدت هاست که ایالات متحده ثابت کرده است که حتی سخت ترین سناریوها و چالش ها نیز غیرقابل عبور نیستند. اما به عنوان یک صاحب مشاغل ، فقط باید یک قدم جلوتر بمانید. با حل ملاحظات مربوط به امنیت و بودجه ، می توانید – حداقل – خود را در موقعیت موفقیت فعلی و آینده قرار دهید. در سال 2020 دشوار ، این یکی از معدود مواردی است که می توانید با آن راحت باشید.

نظارت و امنیت تگزاس برای دهه ها با دوربین های امنیتی تجاری و صنعتی به تجارت تگزاس کمک کرده است. اگر می خواهید یک ارزیابی رایگان در محل و یک پیشنهاد دقیق برای هر نوع دوربین امنیتی از جمله دوربین های درمان حرارتی که دمای بدن را تشخیص می دهند ، دریافت کنید ، با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید