محافظت از کارگران تنها: به ایمنی کارگران اصلی کمک می کند


با پاسخ به چالش های ناشی از همه گیری ، بیشتر شرکت ها بر مدیریت چالش های تأمین نیازهای کارکنان خود با مسدود کردن تمرکز کرده اند. کار از راه دور از خانه یک چیز است ، اما کارگرانی که نمی توانند از خانه کار کنند چطور؟ آیا آنها ایمن هستند؟ مدیران بازرگانی در انگلیس این درخواست را می کنند و از نیاز به اقدامات بیشتر برای حمایت از کارگران مجرد قدردانی می کنند – البته وظیفه آنها این است که اطمینان حاصل کنند که کارکنان در معرض شرایط خطرناک قرار ندارند.

بیشتر افراد نیاز به محافظت از کارگران مجرد را با موقعیت های خاص کاری در مواردی که کار انفرادی از راه دور برای دوره مناسب است ، مانند خدمات اورژانس ، مراقبت های اجتماعی ، کارمندان بهداشت جامعه و غیره مرتبط می دانند. و البته ، آنها درست می گویند. با استفاده از کارمندان بهداشت به عنوان نمونه ، استاندارد پرستاری اطلاعات ارائه شده توسط 31 جامعه به NHS ، بودجه یادگیری معلولیت و بهداشت روان ، نشان می دهد که صدها پرستار که به تنهایی در جامعه کار می کنند ، قربانی خشونت شده اند.

طی یک دوره سه ساله ، 1544 حمله به کارگران تنها مانند پرستاران منطقه یا پرستاران انجام شده است ، از جمله خشونت جنسی ، موقعیت های گروگانگیری ، ضربات وارده به سر ، نیش ، خفقان و استفاده از سلاح.

تنها کارگر

کارگران خط مقدم نیز ممکن است هنگام انجام فعالیت های خود به عنوان مجرد ، با خطرات ناشناخته ای روبرو شوند. داده های منتشر شده توسط اتحادیه GMB نشان می دهد که کارکنان مراقبت در پنج سال گذشته بیش از 6000 حمله خشونت آمیز متحمل شده اند.

با این حال ، بسیاری از کارگران مجرد دیگری نیز وجود دارند که در بخشهای مختلف و شاغل و دولتی و خصوصی کار می کنند و نیاز به تنهایی کار دارند. آنها به یک اندازه در معرض سو abuse استفاده ، حمله ، سرقت ، سرقت ، قربانی شدن یا تصادف قرار دارند – خواه از خانه ها ، مشاغل یا سایت های تجاری مانند محل های ساخت و ساز بازدید کنند (جایی که جرم در حین توقف 50٪ افزایش یافته است).

خطرات پیش روی آنها چه در رانندگی با وسایل نقلیه ، چه در نگهداری خدمات شهری ، بازرسی از آژانس های املاک و مستغلات ، بازدید کنندگان از خانه ، بازدید از خانه ، نمایندگان فروش جاده یا حتی نصب کنندگان نصب سیستم های امنیتی وجود دارد! لیست ادامه دارد …

حمایت از یک کارگر تنها

روش کار بیشتر مشاغل در حین محاصره ، نحوه کارکنان را با هم تغییر داده است. بسیاری از افرادی که قبلاً در اطراف دیگران کار می کردند اکنون مجبورند به تنهایی کار کنند ، برخی در جمع. برای برخی ، سرویس دهی به یک دفتر کار یا محل کار می تواند به معنای تنها بودن برای مدتی با تعداد زیادی بلوک اداری ، دارایی های صنعتی و حتی کل مراکز خرید باشد که در حالی که کارکنان دیگر از خانه در حین قفل کار می کنند ، خالی می مانند.

این ، البته ، می تواند کارگر مجرد را در معرض کارکنان قرار دهد و حمایت از کارگر مجرد باید مورد توجه کارفرمایان قرار گیرد و شروع خوبی برای بررسی سیاست ها و رویه های شما برای کار مجرد است.

حمایت از یک کارگر تنهاپیشنهاد یا مشاوره می خواهید؟ با Farsight با شماره 0845 371 0101 تماس بگیرید یا با ما تماس بگیرید اینجا

افزایش نیاز به محافظت از یک کارگر تنها در حین قفل کردن

قفل کردن بیشتر بر خطرات کارگران روزمره تأثیر می گذارد. فقط در ماه اول قفل ، بیش از 300 مورد تعقیب قضایی برای حمله به افسران پلیس انجام شد و کارگران اورژانس در ماه اول قفل به اتمام رسیدند. رسانه ها مملو از اخبار درباره کارگران اصلی در انگلستان است که در سال 2020 شرایط خطرناکی را پشت سر می گذارند. در اینجا فقط چند مورد ذکر شده است:

مقاله خبری فوق فقط نوک کوه یخ است – و به نظر می رسد واضح است که هر مشاغلی که دارای کارگران خود اشتغالی باشد ، به ویژه کارگران اصلی ، باید اقدامات محافظت از کارگران مجرد را در صورت انجام ندادن آنها انجام دهد. اینجاست که Farsight می تواند به شما کمک کند.

همانطور که این مقاله را می خوانید ، تیم اپراتورهای امنیتی از راه دور فارسایت بر ایمنی کارگران مجرد در انگلیس 24/7 365 نظارت می کنند ، افرادی که این راننده تحویل را دوست دارند …

تدارکات کارگران مجرد

چرا نمی فهمید که ما چگونه با بسته های دفاع شخصی فارسایت به ایمن سازی کارکنان شما کمک می کنیم – بیایید صحبت کنیم.

حمایت از کارگر تنها چیست؟

سیستم های حفاظت از کارگران تنها توسط کارفرمایان بر اساس قوانین و مقررات کار در مورد کارمندان تنها یا تنها آنها اعمال می شود. دستگاه های محافظت از کارگران تنها کار و امنیت کارمندان را که به تنهایی یا در مکان های بزرگ که اغلب برای سایر کارکنان “غیرقابل دسترسی” هستند کار می کنند ، تأمین می کنند.

این ویدئو نحوه کار محافظت از کارگر تنها فارسایت را توضیح می دهد …

https://www.youtube.com/watch؟v=5VU4m4c_il8

ما می توانیم بسته ویژه ای را برای یک محیط کار ایمن ، از جمله نصب هشدارهای وحشت که با سنجش از دور در رصدخانه بینایی وجود دارد ، تهیه کنیم. ارائه یک راه حل مقرون به صرفه برای اطمینان از ایمنی و امنیت شبانه روزی برای کارکنانی که مجبور به کار مستقل هستند یا کارمندانی که در سایتهای بزرگی کار می کنند که برای هم غیرقابل دسترسی هستند.

در اینجا در Farsight ، ما از چندین دستگاه امنیتی اساسی فعال شده با قابلیت های GPS ، GPRS و SOS به عنوان بخشی از سرویس محافظت از کارگران تنها استفاده می کنیم.

Farsight با تولیدکنندگان برجسته سیستم های امنیتی ، از جمله Oysta Technology ، همکاری کرده است ، که دستگاه های انفرادی اثبات شده ای را فراهم می کند که قابلیت اطمینان را فراهم می کنند ، اطمینان حاصل شود که اپراتورهای پاسخ انفرادی Farsight به صورت 24/7 یا هر زمان – هر زمان در آنجا خواهند بود.

اطلاعات بیشتر در مورد دامنه دستگاه Oysta را با کلیک کردن در اینجا یا در تصویر زیر بخوانید:

Oysta یک کارگر تنها است

در مواقع اضطراری ، کارکنان در صورت نیاز به کمک فوری می توانند دکمه SOS دستگاه خود را فعال کنند. این امر به همراه مختصات دقیق نقشه آخرین موقعیت ثبت شده کارگر در GPS ، به تیم نظارت حرفه ای ایستگاه نظارت از راه دور یک سیگنال هشدار ارسال می کند.

وقتی زنگ هشدار SOS فعال می شود ، دستگاه امنیتی تنها کارگر ارتباط صوتی بین دستگاه و تیم ما برقرار می کند. این به ناظران اجازه می دهد ارتباط دو طرفه را مستقیماً با کارگر آغاز کنند یا به سادگی به آنچه اتفاق می افتد گوش دهند ، که ممکن است از هشدار فردی در همان نزدیکی به کارگر تنها یا دستگاه تنها کارگر جلوگیری کند.

در صورت لزوم ، ما خدمات اضطراری را به آخرین مختصات شناخته شده روی نقشه ارسال خواهیم کرد.

یک ویژگی امنیتی اضافی در بسیاری از دستگاه های امنیتی گزینه هشدار برای کاهش خطر انسانی است. زنگ هشدار ، کاربران را ملزم به ثبت منظم می کند تا به ایستگاه ها جهت نظارت بر حضور و رفاه خود اطلاع دهند. اگر کاربر نتواند دستگاه را در مدت زمان مشخص فعال کند ، یک هشدار برای ایستگاه خدمات کنترل از راه دور برای تیم ارسال می شود تا سعی کند به صورت دستی با کارگر تماس گرفته و در صورت لزوم خدمات اضطراری ارسال کند.

چرا گواهینامه BS 8484 برای ایمنی کارگران مجرد مهم است؟

انطباق با BS 8484: 2016 این امکان را به فارسایت می دهد تا با یک شماره مرجع منحصر به فرد (URN) به بالاترین سطح پاسخ پلیس دسترسی پیدا کند و به ما امکان ارتباط مستقیم با اتاق های کنترل پلیس را بدون نیاز به تماس با 999 می دهد ، که امکان پاسخگویی سریع – یک عنصر مهم را دارد. در محافظت از کارگران تنها در صورت تصادف

استاندارد انگلیس شامل چندین روش عملی برای ارائه خدمات ایمنی به کارگران مجرد است که نه تنها خدمات پاسخگویی و مرکز نظارت را شامل می شود ، بلکه شامل تجهیزات ، برنامه ها و خدمات آموزش ، پاسخ و پاسخ است.

ما با انواع مشاغل بزرگ و کوچک کار می کنیم که سیستم های شخصی سازی شده برای کارگران مجرد را در سراسر انگلستان ارائه می دهند. برای آگاهی از اینکه چگونه خدمات نظارت بر کارگران مجرد می تواند امنیت ، کارایی شغلی و ایمنی کارکنان شما را بهبود بخشد ، امروز با شماره 0845 371 0101 با ما تماس بگیرید یا یک خط برای ما بفرستید اینجا یا از فرم تماس ما در زیر استفاده کنید:

دیدگاهتان را بنویسید