فناوری 360 Vision و مشارکت Identiv راه حل های کامل امنیتی را فراهم می کنند


360 Vision Technology همکاری فنی برای ارائه راه حل های امنیتی کامل و یکپارچه سازی کامل سیستم با سیستم کنترل دسترسی دارای مجوز CPNI ، سیستم مدیریت ویدیوی هوشمند (VMS) و ذخیره سازی IT را اعلام کرده است.

بستر Identiv شامل RFID و NFC ، امنیت سایبری و دامنه کامل دسترسی فیزیکی ، امنیت ویدئو و صدا است. راه حل های کنترل دسترسی فیزیکی و هوش تصویری Identiv غنی از ویژگی است و سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری آنها دسترسی بدون اصطکاک را آزمایش می کنند که از هرجایی قابل کنترل است.

به عنوان بخشی از مشارکت جدید ، Identiv راه حل های امنیتی فیزیکی خود را با دامنه دوربین های رادار مقاوم 360 Vison ، HD و PTZ ادغام خواهد کرد. در اصل ، این ارائه راه حل های قدرتمند برای نظارت بر ایمنی ، حاکمیت و بهداشت و ایمنی پایان به پایان برای بخش نفت و گاز CPNI ، خرده فروشی ، دارایی ، آموزش و مراقبت های بهداشتی به مشتریان خواهد بود.

360 Vision Technology و Identiv

ریچارد مارشال ، مدیر فروش Identiv EMEA ، توضیح می دهد: “استراتژی Identiv برای امنیت فیزیکی در منطقه EMEA ارائه یک راه حل کاملا جامع است.” “ما تحت تأثیر طیف گسترده ای از دوربین های 360 دیدگاه ، کیفیت کار و پشتیبانی آنها از EMEA قرار گرفته ایم. دوربین های مداربسته 360 Vision Technology همراه با زیرساخت کامل فناوری اطلاعات و سیستم کنترل دسترسی فیزیکی مورد تأیید CPNI به مشتریان و شرکای ما یک راه حل امنیتی کاملاً یکپارچه ارائه می دهند. “

“از نظر قیمت رقابتی ، امنیت بالا ، Identiv دارای طیف گسترده ای از راه حل های دسترسی قوی ، غنی از ویژگی و بدون اصطکاک است که خواننده های پیشرفته درب ، ورودی تلفن های هوشمند و ویدئو را همراه با داده ارائه می دهد ، سارا فیشر ، مدیر فروش در 360 Vision Technology ، می گوید: “کنترل دسترسی کاملاً مقیاس پذیر Identiv ، ذخیره سازی فناوری اطلاعات و راه حل های VMS ، همکاری کاملی را با محدوده 360 میلیون دوربین 360 میلیون PTZ با عملکرد بالا ایجاد می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ادغام Identiv و طیف گسترده ای از دوربین های قوی تصویربرداری HD ، رادار و حرارتی PTZ ، مشتریان می توانند با 360 Vision Technology با +44 (0) 1928 570000 تماس بگیرند ، از طریق ایمیل: info@360visiontechnology.com یا از وب سایت در https://www.360visiontechnology.com

دیدگاهتان را بنویسید