سیم کشی: عیب یابی کابل دوربین امنیتی


این که آیا خودتان یک سیستم کاملاً جدید نصب می کنید ، عیب یابی یا دوربین به سیستم امنیتی موجود اضافه می کنید ، یا بیشتر اوقات ، اگر یک نصب کننده دوربین امنیتی باتجربه دارید ، مهم است که در مورد انواع مختلف کابل های مورد استفاده در نصب امنیتی مختلف اطلاعات کسب کنید. شرایط. دوربین

چه نوع کابل هایی با کدام دوربین های امنیتی کار می کنند؟ چه عواملی باعث از بین رفتن فیلم یا خراب شدن کابل می شوند؟ بهتر است قبل از احساس آسیب به کابل ، از پاسخ این س knowال بدانید که می تواند منجر به خرابی قابل توجهی شود.

انواع کابل برای دوربین های امنیتی

اگر یک سیستم دوربین امنیتی کاملاً جدید نصب کنید ، به احتمال زیاد در حال تماشای آن هستید دوربین های امنیتی IP. این سیستم های امنیتی مدرن استفاده می کنند کابل های اترنت cat5e و می تواند برق و داده را به دوربین هایتان بفرستد. در حالی که برخی از دوربین های IP به برق نیاز دارند ، بسیاری از دوربین های IP از POE (انرژی اترنت) برای ارسال برق به هر یک از دوربین های شما از طریق کابل cat5e استفاده می کنند. (* دوربین های IP از کابل های Cat 3 ، Cat 5 ، Cat 5e یا Cat 6 استفاده می کنند. هرچه درجه Cat بیشتر باشد ، سرعت باود سریع تر و حداکثر پهنای باند آن است. Cat 5e در حال حاضر رایج ترین است.)

از طرف دیگر ، اگر دهه ها سیستمی در کار دارید و می خواهید دوربین های اضافی به زیرساخت های موجود خود اضافه کنید ، می توانید از یک روش ترکیبی که شامل دو آنالوگ و دیجیتال است ، بهره ببرید. از دوربین های امنیتی آنالوگ یا HD-TVI استفاده می شود کابل های سیامی RG-59 برای ارسال نیرو و دریافت فیلم از دوربین های امنیتی خود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم های امنیتی ترکیبی ، در نظر بگیرید درباره HDCVI ، گزینه ارزان قیمت برای به روزرسانی کابل های آنالوگ برای روشن کردن دوربین های امنیتی IP ، بیشتر بخوانید.

در صورت نیاز به خرید سیم کشی ، معمولاً بهترین خرید عمده است. اگرچه باید جک های شخصی خود را به دو انتهای کابل اضافه کنید ، خرید کابل های اترنت به صورت عمده باعث صرفه جویی در هزینه ، دوام بیشتر و حرفه ای تر از سیم های کابل های از قبل ساخته شده می شود. به ادامه مطالعه بروید تا بفهمید چرا بهتر است یک تکنسین باتجربه دوربین های خود را نصب کند.

3 تکالیف سیم کشی اخیر

انواع متداول خرابی کابل در اثر نصب نادرست

همانطور که در بالا ذکر شد ، آسیب کابل یکی از دلایل اصلی خرابی دوربین امنیتی است. بسته به میزان وابستگی شغل شما به این دوربین ها ، به دلایل مختلفی از جمله اتلاف وقت و تلاش ، منابع و درآمد بالقوه می تواند هزینه بر باشد ، اگر اگر دوربین ها به درستی نصب می شدند مشکلی ایجاد نمی کرد .

برای انتخاب کابل مناسب ، نحوه استفاده از کابل ها را در نظر بگیرید. نیازهای برنامه ممکن است شامل شعاع خمش ، دامنه دما ، مقاومت روغن ، مواد غلاف ، ساخت کابل ، اطلاعات الکتریکی و گواهینامه ها و تاییدیه ها باشد.

با درک اینکه چرا خرابی معمول کابل رخ می دهد ، می توانید برای بار دوم از خرید سیم نادرست سیم جلوگیری کنید. در زیر برخی از متداول ترین انواع آسیب دیدگی کابل برای جستجوی آنها آورده شده است.

از دست دادن تداوم

برخی از کابل ها به گونه ای ساخته شده اند که به صورت دیگری خم می شوند. اگر نوع سیم کشی اشتباهی را خریداری کرده اید و سپس آن را بیش از حد پیچانده اید ، ممکن است سیم های مسی خراب و خراب شوند. این منجر به از دست رفتن پیوستگی می شود که سیم های عایق بندی شده اشتباه به هم تابیده شوند.

به زبان ساده ، اگر می دانید که کابل های شبکه خود را بسیار خم می کنید و می پیچانید ، باید آن را برنامه ریزی کنید و نوع مناسب کابل را بخرید.

آسیب عایق

اگر عایق شکسته شود ، یکپارچگی سیم های شما ممکن است به خطر بیفتد. علت این امر معمولاً سیم کشی است که در اثر خم شدن ، سایش در ساختار کابل یا شکستن مدار هادی تحت تنش مداوم قرار می گیرد.

سیم کشی ضعیف

چوب پنبه ای

این نوع خرابی کابل در کابلهای اترنت از پیش ساخته شده معمول است که به جای ساختن کابلهای اترنت مخصوص خود با یک ابزار فشردن مدولار و اتصالات RJ45 ، بهم متصل می شوند.

اثر پیچ خوردگی هنگامی اتفاق می افتد که میله پیچشی به دلیل تنظیمات نادرست ، طول و یا جهت گیری کابل آزاد شود.

آسیب به ژاکت

مشابه از دست دادن تداوم و آسیب به عایق ، اما این مربوط به مواد خارجی است. PVC (درجه کم) یا پلی اتیلن کم چگالی خطی (LLDPE ، درجه بالا) چیزی است که تمام سیم های کابل اترنت شما را در خود جای داده است. کاپشن های پاک کن هنگامی رخ می دهد که غلاف خارجی یک کابل از طریق لایه هادی زیرین یا محافظ پوشیده شود. این نوع آسیب در هنگام استفاده از کابلهای با غلاف نرم معمول است.

همچنین ممکن است در سیم کشی ژاکت آسیب ببیند که a کابل متورم می شود به دلیل قرار گرفتن در معرض روغن ، مواد شیمیایی یا گرما که برای مقاومت در نظر گرفته نشده است. سپس محفظه ممکن است در کنار محافظ کابل ترک بخورد و خراب شود.

تداخل الکترومغناطیسی

حساسیت الکترومغناطیسی می تواند باعث تداخل سیم کشی و دوربین امنیتی فیزیکی شما شود. دوربین های امنیتی مجهز به یک محافظ هستند که از سیگنال های کابل دستگاه در برابر میدان های الکترومغناطیسی محافظت می کند. وقتی این محافظ به دلیل شکستگی ، ساییدگی یا خم شدن مداوم شکسته شود ، ممکن است از دست دادن فیلم را تجربه کنید.

انواع دیگر آسیب هایی که ممکن است در هنگام سیم کشی ایجاد شود

اگرچه انتخاب سیم کشی مناسب برای برنامه امنیتی خود بسیار حیاتی است ، اما هنوز عوامل دیگری وجود دارند که در این امر نقش دارند.

از حیوانات گرفته تا ورودی های الکتریکی معیوب ، رطوبت و آسیب مکانیکی – موارد بسیاری وجود دارد که می تواند اشتباه باشد.

حیوانات

حیوانات از موش و موش گرفته تا گربه و راکون قادرند کابل های الکتریکی را ببندند. در وهله اول بهترین راه برای جلوگیری از این مسئله پوشاندن سیم و کابل های خود است تا مطمئن شوید جوندگان و حیوانات کوچک نمی توانند به مهمترین قسمت سیم کشی شما برسند. خوشبختانه ، آسیب حیوانات معمولاً به مناطق کوچکی از سیم کشی شما محدود می شود ، بنابراین معمولاً مجبور نیستید قسمتهای زیادی از شبکه کابل خود را تعویض کنید.

تجهیزات غلط

کابل های اترنت و کابل های RG-59 برای مقاومت در برابر محدوده خاصی از ورودی های الکتریکی طراحی شده اند ، بنابراین اگر نوع تجهیزات نامناسبی را به کابلی متصل کنید که نمی تواند ورودی را کنترل کند ، ممکن است آسیب ببیند. همیشه مطمئن شوید که از سیم کشی مناسب برای هر وسیله ای در ساختمان اداری یا تجاری خود استفاده می کنید.

این یکی از بهترین موارد برای مشاوره با یک متخصص باتجربه است که می داند در مورد کابل کشی و سیستم های امنیتی چه کاری انجام می دهد.

آسیب به آب ، تجهیزات اشتباه

مرطوب

وقتی برق متناوب خاموش می شود و دفتر شما گرم و مرطوب می شود ، تجهیزات برقی شما نیز در معرض خطر است. اگر نوع کابل را به درستی انتخاب نکنید یا اگر ناحیه ای که کابل از آن عبور می کند مقدار زیادی رطوبت را تجربه کند ، می تواند به کابل آسیب برساند. اگر کابل های خارجی از زمین عبور می کنند ، ممکن است تحت تأثیر آب های زیرزمینی قرار بگیرند.

هنگامی که کابل در معرض آب یا رطوبت بیش از حد قرار گیرد ، در برابر ولتاژ برق در عایق حساس است ، که باعث ترک خوردن آن می شود. این منجر به افزایش ولتاژ عایق می شود که می تواند به کابل آسیب برساند.

صدمه مکانیکی

اگر کسی بی تجربه است یا به فکر یکپارچگی سیم کشی شما نیست ، کابل های شما را می کشد ، می کشد یا حتی خم می کند به طریقی که برای کنترل آن طراحی نشده است ، ممکن است از بین رفتن فیلم رخ دهد. حتی اگر بلافاصله متوجه آن نشوید ، این نوع خرابی کابل می تواند کارایی (چگونگی عملکرد) کابل شما را کاهش داده و عمر مفید آن را کاهش دهد.

اعمال خدا

گاهی اوقات استرس در سیم کشی شما وجود دارد که نمی توان از آن جلوگیری کرد. زلزله ، طوفان یا صاعقه باعث آسیب کابل و از بین رفتن فیلم شده است – گاهی اوقات هیچگونه آماده سازی یا مداخله انسانی نمی تواند از آسیب دیدن کابل یا از بین رفتن فیلم جلوگیری کند.

همه این حوادث می توانند تأثیر چشمگیری بر روی سیستم های کابلی داشته باشند ، گاهی اوقات بسته به شدت رویداد آب و هوایی آنها را غیر قابل استفاده می کند.

سالخورده

با گذشت زمان ، سیم کشی منسوخ شده و از بین می رود ، به این معنی که ممکن است نیاز به تعویض باشد. با این حال ، قبل از شروع به کشیدن سیم کشی خود ، با یک متخصص واجد شرایط مشورت کنید ، زیرا بعضی اوقات نیازی به تعویض سیم کشی نیست.

خلاصه

سیم کشی معمولاً پنهان است و غالباً چیزی نیست که بخواهیم به طور منظم تماشا کنیم. به همین دلیل انتخاب سیم کشی درست به همان اندازه مهم است که مشاهده هرگونه آسیب و آسیب دیدگی.

دور نگه داشتن کابل های خود از آب و هوا ، به دور از آفات و بدون رطوبت و گرما فقط می تواند شما را به اینجا برساند – به همین دلیل همیشه بهتر است قبل از تصمیم گیری در مورد اجرای سیستم امنیتی یا کابل مرکز داده ، یک متخصص باتجربه مشاوره دهید .

یک مشاور سیم کشی بگیرید

نصب کنندگان باتجربه دقیقاً می دانند کدام نوع کابل برای هر برنامه بهتر است. حتی اگر سیستم امنیتی در خانه خود نصب کرده اید ، بهتر است قبل از شروع به کار در پروژه های بزرگ کابل ، با یک متخصص خبره مشورت کنید.

Camera Security اکنون تیمی متشکل از تکنسین های شبکه اختصاصی و بسیار واجد شرایط دارد که می توانند از نصب صحیح تمام سیستم های کابل شما اطمینان حاصل کنند ، به شما مشاوره ای را می دهند که می توانید از هر دستگاهی برای هر نوع کابل استفاده کنید و با شما مشورت می کنند. – در وقت ، پول و سردرد صرفه جویی می کنید.

آیا به دنبال مشاوره سیم کشی هستید؟ Tony Denier با Camera Security اکنون می تواند به شما مشاوره سیم کشی رایگان برای مکان شما بدهد. مطمئن نیستید به چه دوربین های امنیتی و تجهیزاتی نیاز دارید؟ مشکلی نیست ، تکنسین های باتجربه و واجد شرایط از Camera Security Now برای اداره هرگونه پروژه های امنیتی و کابل کشی آموزش دیده اند.

تونی منکر ، دوربین امنیتی اکنونشما به دنبال برد دوربین امنیتی؟ Tony and Camera Security اکنون می توانند برای مکان شما یک مشاوره امنیتی رایگان ارائه دهند. حتی اگر مطمئن نیستید که به چه چیزی نیاز دارید ، تکنسین های امنیتی ما شما را از طریق آنچه برای محافظت از تجارت شما لازم است راهنمایی می کنند. مهم نیست که در چه نوع امکاناتی از پشتیبانی نظارت استفاده می کنید ، تونی می تواند در تمام نیازهای امنیتی به شما کمک کند! اگر در مورد نحوه کار دوربین های گنبد PTZ ، آنچه برای تسهیلات خود یا مراحل خرید و نصب نیاز دارید س questionsالی دارید ، امروز با شماره 513-813-4039 با تونی تماس بگیرید یا فرم سریع و سریع پیشنهاد آنلاین را پر کنید.

وبلاگ ما را دنبال کنید برای همراهی با CameraSecurityNow.com و ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. با اظهار نظر در زیر به بحث بپیوندید.

دیدگاهتان را بنویسید