سیستم امنیتی جدید کسب و کار را ارتقا دهید یا نصب کنید؟ آنچه شما باید بدانید! cameras دوربین های مدار بسته و امنیتی در تگزاس


شما در مورد راه اندازی یک تجارت موفق قبلاً چیزهای زیادی در بشقاب خود دارید. بین وظایف مدیر ، حسابدار و مرشد بازاریابی ، احتمالاً وقت ندارید که نگران خیلی چیزهای دیگر باشید. به همین دلیل به روزرسانی یا نصب سیستم امنیتی جدید کسب و کار سرمایه گذاری بزرگی است. با آخرین فن آوری ها ، راه حل های ضبط با وضوح بالا و حتی آزمایش COVID ، سیستم های امنیتی کسب و کار رویکردی ساده برای محافظت از دارایی ها ، کارمندان و مشتریان شما ارائه می دهند.

تأمین امنیت دارایی ها و جلوگیری از سرقت

یکی از برجسته ترین مزایای سیستم جدید امنیت تجاری این است که ضمن جلوگیری از سرقت ، از دارایی های شما محافظت می کند. به طور کلی ، سارقان اغلب به دنبال آسانترین هدف هستند و یا در صورت فرصت تصمیمی تکانشی می گیرند. اما یک دوربین امنیتی در مکانی قابل رویت که مشاغل شما را رصد می کند ، باعث می شود که آنها در مورد سرقت یا تخریب اموال دو بار فکر کنند.

از کارمندان خود محافظت کنید

کارمندان یک سرمایه ارزشمند برای هر شغلی هستند. بنابراین ، محافظت از آنها در برابر تهدید به خشونت در محل کار ، آتش سوزی یا حتی سرقت کارمندان امری است که نباید به راحتی آن را گرفت. به این ترتیب ، یک دوربین امنیتی تجاری نه تنها از کارمندان شما با خیال راحت محافظت می کند ، بلکه باعث می شود احساس امنیت بیشتری داشته باشید – ایده ای که می تواند روحیه ، تعامل و بهره وری کارمندان را بهبود بخشد.

قابلیت دسترسی از راه دور

دسترسی از راه دور به یکی از بهترین ویژگی های دوربین های امنیتی در پنج سال اخیر یا همین امر تبدیل شده است. با دسترسی از راه دور ، صاحبان مشاغل می توانند دوربین های امنیتی را در لپ تاپ های خود در هر جای دنیا که دارای اتصال اینترنت هستند ، کنترل کنند. بنابراین ، حتی اگر در تعطیلات یا یک سفر کاری هستید ، همیشه می توانید آنچه را که در ، در یا مکان فیزیکی شما اتفاق می افتد ، ببینید.

علاوه بر این ، بسیاری از این دوربین ها تمام تصاویر خود را در ابر ذخیره می کنند. این روش ذخیره سازی از راه دور تضمین می کند که همیشه موارد ضبط شده در اینترنت وجود دارد و همچنین از حذف تصاویر فیلم توسط سارقان یا کارمندان در یک مکان فیزیکی در سایت جلوگیری می کند.

مزایای شواهد ثبت شده و پس انداز بیمه

اگر به فیلم ضبط شده ای از یک جرم نیاز دارید ، یک سیستم امنیتی کسب و کار به روزرسانی شده یا جدید می تواند شواهد لازم را برای محاکمه طرف مقابل برای شما فراهم کند. علاوه بر این ، در نتیجه تعریف کسب و کار خود به عنوان کم خطر ، از پس انداز بیمه اضافی برخوردار خواهید شد. همچنین ممکن است با مسئولیت و پرونده های قضایی روبرو شوید که می تواند با یک سیستم امنیتی امنیتی با کیفیت بالا به حداقل برسد.

پیشگیری از کوید

اگرچه تعداد COVID در بسیاری از نقاط جهان همچنان کاهش می یابد ، صاحبان مشاغل باید هوشیار باشند تا از COVID جلوگیری کنند. این کار باعث می شود کارمندان و مشتریان آنها ایمن باشند و همچنین شهرت زیادی برای این تجارت حفظ کنند.

برای جلوگیری از شیوع COVID ، صاحبان مشاغل باید دوربین های حرارتی جدیدی را در نظر بگیرند. این دوربین ها ضمن حفظ پروتکل های فاصله اجتماعی ، به مشاغل اجازه می دهند تا دمای ورود افراد به محل را بررسی کنند.

با نصب یک سیستم امنیتی تجاری با کیفیت بالا ، می توانید از محافظت کامل از دارایی های خود اطمینان حاصل کنید. یک چیز کمتر نگران کننده این امکان را به شما می دهد که بر جنبه های دیگر کسب و کار خود تمرکز کنید. و این چیزی است که تقریباً همه صاحبان مشاغل می توانند از آن عقب بمانند.

برای دهه ها ، TexasSurveillance.com به مشاغل محلی ، سازمان های دولتی ، بیمارستان ها و دیگران کمک می کند تا خود را بیمه کنند. برای ارزیابی رایگان و پیشنهاد دقیق امروز با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید