سری جدید barox RY-L28-XX “سوییچ های طراحی شده برای فیلم” انتقال اترنت با امنیت بسیار بالا را فراهم می کند


barox Kommunikation AG – تولید کننده جهانی سوئیچ های حرفه ای ، مبدل های رسانه ای و سیمهای داخلی IP که به طور خاص برای برنامه های ویدئویی طراحی شده اند – با استفاده از لایه جدید RY-L28-XX Series-2/3 مدیریت شده ، از طریق اینترنت و انتقال PoE با امنیت سایبر ، بسیار کارآمد و انتقال PoE را گسترش می دهد. دامنه. سوئیچ اترنت.

سری جدید سوئیچ های باروکس RY-L28-XX که برای پاسخگویی به نیازهای خاص عملکرد و عملکرد نظارت تصویری طراحی شده است ، از نوآوری هایی استفاده می کند که امنیت بیشتر مشتری را تضمین می کند ، و برای نصب کننده – تنظیم و پیکربندی آسان.

با حداکثر پورت 48 10 10/100 / 1000 مگابیت در ثانیه ، پورت 4xSFP 1/10 گیگابیت در ثانیه ، قدرت کل PoE 740 وات و رابط کاربری گرافیکی جامع و بصری سیستم مدیریت دستگاه (DMS) ، سری باروکس RY-L28-XX سوئیچ اترنت 19 rackmount با قابلیت L3 مدیریت شده و یک راه حل قوی برای برنامه های اصلی دوربین مداربسته ، از جمله خرده فروشی ، دروازه ها ، بزرگراه ها و راه آهن ارائه می دهد.

امنیت سایبری قوی

با پرداختن به خواسته های روزافزون برای امنیت سایبری پایدار ، باروکس ویژگی های فایروال بیشتری را برای به حداکثر رساندن امنیت شبکه های ویدیویی IP پیاده سازی کرده است. از نظر حفاظت از دسترسی و محافظت از شبکه جامع از منابع غیرمجاز ، باروکس از حفاظت ، مدیریت ، عملکرد و سیستم دسترسی (AMPS) ، تکنیک رمزگذاری پایان به انتها استفاده می کند.

سوئیچ محدوده سری RY-L28-XX با قابلیت امنیت سایبری پیشرفته ، می تواند بسته های چندپاره ای را شناسایی کند که به شناسایی تهدیدات بالقوه ویرانگر کمک می کند. علاوه بر این ، سری RY-L28-XX از یک لیست کنترل دسترسی تعریف شده (ACL) با مجوزهای مدیریت باروکس هوشمند استفاده می کند که به شما امکان می دهد هرگونه کنترل پورت / فایروال را مسدود کنید تا از هک سرور و دسترسی غیرقانونی به سطح سوئیچ جلوگیری کند.

سایر ویژگی های امنیتی مورد استفاده شامل احراز هویت مجاز HTTPS / TLS برای دسترسی ایمن و مدیریت حریم خصوصی ، سطح مدیریت کاربر ، مدیریت خودکار و دستی آدرس MAC ، ARP پویا و تحت مدیریت آماری است.

PoE بدون توقف

با اطمینان از اینکه دوربین ها هنگام انجام یک کار راه اندازی مجدد به کار خود ادامه می دهند ، مانند جایگزینی دوربین های شبکه یا به روزرسانی سیستم عامل ، می توان PoE بدون توقف RY-L28-XX را به تمام پورت ها ارائه داد. “همیشه on “روشن”. این قابلیت هوشمند به همه دوربین های متصل اجازه می دهد تا برق خود را حفظ کنند ، این بدان معناست که هیچ دوربین فیلمبرداری حیاتی در طی مراحل مهندسی معمول از دوربین خارج نمی شود – این یک ویژگی مهم در برنامه های با امنیت بالا است.

با پشتیبانی از عملکرد کارآمد سیستم ، سوئیچ های سری RY-L28-XX همچنین امکان نظارت فعال بر دوربین های مجهز به PoE را دارند و به طور مداوم وضعیت آنها را کنترل می کنند و در صورت خرابی دوربین ، سوئیچ به طور خودکار اقدام به راه اندازی مجدد دوربین می کند. در همان زمان ، می توان سوئیچ را برای ارسال پیام SNMP به عنوان هشدار پیکربندی کرد.

سیستم مدیریت دستگاه (DMS) در GUI ادغام شده است

با ارائه پشتیبانی قدرتمند از مدیریت امنیت ، شبکه ها و دستگاه های متصل ، سیستم مدیریت دستگاه باروکس یک نمای کلی از کل توپولوژی شبکه را نشان می دهد. ابزار پشتیبانی از پورت تشخیصی نیز برای پشتیبانی سرویس و نیازهای راه اندازی در دسترس است.

نشان دادن آدرس IP ، نوع دستگاه و تجهیزات آنها ، به ویژه منوی پیکربندی و نظارت بصورت DMS ، وضعیت تمام دوربین های IP ، سوئیچ ها و سرورها را نشان می دهد و امکان کنترل عملکرد دستگاه و همچنین تشخیص سریع شبکه و مشکلات دستگاه را فراهم می کند.

دیدگاهتان را بنویسید