سرقت های پالت در حال انباشته شدن است


فارسایت به عنوان یک مرکز پیشگیری از راه دور ویدئو (RVRC) و مرکز دریافت زنگ هشدار (ARC) ، در خط مقدم شناسایی و پیشگیری از امنیت فعالیت می کند. این به ما امکان می دهد از نزدیک شاهد روند رو به ظهور جرم در سراسر انگلستان باشیم. یکی از این روندها که بر مشاغل فعال در صنعت ، تولید ، انبار و توزیع ، خدمات ساختمانی و غذایی تأثیر می گذارد سرقت پالت.

“پالت ، این همه است؟” ممکن است بگویید … اما ممکن است تعجب کنید اگر بدانید که طبق مطالعه ای توسط کنفدراسیون بسته بندی و پالت چوب (TIMCON) و کمیسیون جنگلداری ، در حال حاضر حدود 250 میلیون پالت چوبی در سراسر انگلستان در گردش است.

قیمت هر پالت چوبی جدید بین 3.90 تا 15.90 پوند و واحد پالت چوبی استفاده شده بین 4.50 تا 10.90 پوند است. این قیمت ها بسته به اندازه پالت ، وزن و ظرفیت بار متفاوت است. ارزش پالت ها نیز بسته به نوع چوب متفاوت است – بعضی از آنها از چوب سخت مانند بلوط ساخته شده اند ، در حالی که برخی دیگر از درختان مخروطی هستند.

علاوه بر آماتور عجیب و غریب که چندین پالت برای ساخت یک قطعه مبلمان باغی “وام” می گیرد ، ظاهراً پالت های چوبی بازار سیاه در حال رشد را برای پالت های چوبی “تقاضا محور” ایجاد کرده اند.

بنابراین چه چیزی باعث افزایش سرقت پالت می شود؟

بر اساس فدراسیون تجارت چوب (TTF) ، در سال 2020 زنجیره تأمین چوب تحت تأثیر مشکلات مربوط به همه گیری ، و همچنین تغییر در پویایی بازار قرار گرفت ، زیرا تقاضای جهانی برای چوب و محصولات چوبی بسیار زیاد بود ، شرایط تحویل چوب که “مطمئناً تا Q2 2021 ، اگر نه بیشتر” ادامه خواهد داشت.

در ابتدای همه گیری ، بسیاری از کارخانه های چوب بری اروپایی به طور موقت بسته شدند. انسداد در انگلستان و اروپا باعث افزایش تقاضا برای چوب برای پروژه های خانه و باغ شد ، که شروع به تأثیر بر بخشهای ساخت و ساز در انگلستان کرد. تقاضا برای چوب در انگلستان از طیف وسیعی از منابع مصرفی و صنعتی در حال گسترش است. ساخت و تولید چوب یک انتخاب مدرن ، سازگار با زیبایی و محیط زیست است. تقاضا برای پالت نیز در حال افزایش است.

سرقت پالت

سپس مسئله Brexit مطرح است. اکنون صادرکنندگان انگلستان ملزم به استفاده از پالتهایی می شوند که مطابق با الزامات اتحادیه اروپا برای کشورهای ثالث باشد و DEFRA تأیید می کند که در انگلیس به آنها نزدیک نیست. این امر می تواند بحران پالت را ایجاد کند ، وزارت محیط زیست ، غذا و امور روستایی (DEFRA) تصدیق کرد که در انگلیس کمبود پالت زیادی وجود دارد که مطابق با الزامات اتحادیه اروپا برای تجارت با کشورهای سوم با اتحادیه اروپا است ، که باید یا باشد مطابق با روش های ISPM15 ، عملیات حرارتی تحت درمان یا بخور قرار می گیرند.

بنابراین ما می دانیم که “چه چیزی” ممکن است نیروی محرکه جنایت فعلی سرقت پالت باشد ، اما برای کاهش خطر وقوع این اتفاق برای تجارت شما چه کاری می توان انجام داد؟

پالت توسط انواع مختلفی از صنعت مورد استفاده قرار می گیرد ، بسیاری از آنها پالت های خود را در داخل خانه ذخیره می کنند ، که برای سارقان فرصت طلب پالت جذابیت کمتری دارد ، محافظت از آن از نظر امنیتی آسان تر است ، زیرا معمولاً در پشت دروازه ها قرار دارند و نرده هایی که از راه دور محافظت می شوند نظارت بر سیستم های نظارت تصویری ، به ویژه در خارج از ساعت ، پشتیبانی شده توسط سیستم های روشنایی کافی.

با این حال ، فارسایت بیشترین تلاش برای سرقت پالت و تصادفات را در املاک صنعتی مشاهده کرده است ، که بسیاری از آنها دسترسی آزاد به تردد اتومبیل دارند. پالت های شل و یا انباشته شده در خارج از واحدهای صنعتی می توانند نه تنها برای افراد فرصت طلب ، بلکه برای باندهای سازمان یافته سارقین مانند:

سارقان پالت

باندهای سازمان یافته با کامیون یا کامیون اتفاقی منظم است که توسط اپراتورهای مداربسته فارسایت کنترل و پاسخ داده می شود و خصوصیات صنعتی را که در سراسر کشور می بینیم هدف قرار می دهد. آنها از مکانی به مکان دیگر می روند ، پالت ها را جمع می کنند و طعمه های خود را روی هم انباشته می کنند – به نظر می رسد که آنها می دانند کجا آنها را پیدا کنند ، بنابراین یک روز این کار را انجام می دهند و ابتدا لکه بینی می کنند.

با تشکر از پاسخ سریع اپراتورهای آینه دوربین مداربسته به فارسایت ، این حادثه منجر به دستگیری توسط پلیس شد ، که تعداد زیادی پالت را در ون و سایر خصوصیات صنعتی در منطقه جمع کرده بود.

این نوع سرقت پالت در سراسر انگلستان بسیار رایج است ، در اینجا حادثه دیگری است که فارسایت به آن واکنش نشان داد – پیروی از همین روند.

سرقت پالت

هنگام تنظیم پالت برای نگهداری ، مشاغل باید اگر نمی توان آنها را به یک منطقه بسته / حصار کشیده منتقل کرد ، مراقب باشند که آنها را برای سارقان “غیر جذاب” جلوه دهند. این شامل اطمینان از قرار گرفتن آنها در منطقه ای با نور مناسب ، محافظت شده توسط نظارت تصویری و تنظیم ایمن است. پالت ها اغلب دلیل اصلی ایجاد موانع نظارت تصویری هستند ، بنابراین قابل توجه است که دوربین مداربسته قابل مشاهده باشد ، در حالی که اجازه نمی دهد افراد متجاوز برای جلوگیری از شناسایی پنهان شوند.

همچنین لازم است که برای کنترل و مدیریت بهتر رفت و آمد و کنترل منابع ، با سایر واحدهای صنعتی همکاری شود. Farsight اخیراً با یک ملک صنعتی در کمبریج شایر کار کرده است که این کار را انجام داده است – معرفی یک درگاه ایمن و کنترل دسترسی از راه دور (خارج از ساعت کاری) که توسط ایستگاه مرکزی ما کنترل می شود. ما همچنین با اتصال تمام دوربین های مدار بسته از شرکت های جداگانه در یک کانال ، کل عمارت را کنترل می کنیم ، که نظارت بر امنیت ملک را بسیار موثرتر می کند. بیشتر بخوانید اینجا.

هشدارهای صوتی دوربین مداربسته همچنین یک بازدارنده قدرتمند برای هشدار این است که قبل از وقوع حوادث دزد خواهند بود. هشدارهای صوتی بخش اساسی سیستم های نظارت تصویری از راه دور است. آنها اغلب نادیده گرفته می شوند ، اما می توانند در جلوگیری از ورود متجاوزان در زمان واقعی قبل از بروز امور بسیار م effectiveثر باشند: تبدیل دوربین مداربسته به یک اقدام امنیتی پیشگیرانه ، و همچنین یک اقدام واکنشی به جای نگاه کردن به حوادث.

می توانید اطلاعات بیشتر درباره هشدارهای شنیدنی را در اینجا بخوانید.

نظارت دوربین مداربسته چیست؟

https://www.youtube.com/watch؟v=6ogS9TOAnkw

فارسایت برخی از منابع ویدئویی کوتاه کوتاه اضافی ایجاد کرده است تا به شما کمک کند اقدامات امنیتی خود را برای جلوگیری از ضرر و زیان و محافظت از محل کار ، دارایی و افراد خود بهینه کنید …

  1. چرا نورپردازی امنیتی اینقدر مهم است؟
  2. نقطه کور دوربین مدار بسته چیست؟
  3. چگونه از مشاهده مبهم نظارت تصویری جلوگیری کنیم

آیا می خواهید برای بهینه سازی امنیت تجارت خود با فارسایت صحبت کنید؟

فارسایت یک مرکز نظارت بر امنیت از راه دور است که از رصدخانه مخصوص ما ساخته شده و مستقر در کمبریج شایر فعالیت می کند. ما در طیف گسترده ای از بخشهای صنعتی از جمله خواص صنعتی در انگلیس کار می کنیم و با هزاران شرکتی مشکوک هستیم که می خواهند خیال آسوده داشته باشند تا از دارایی ها و دارایی ها و افرادشان محافظت شود.

امروز با فارسایت تماس بگیرید تا بفهمید چگونه می توانیم با طیف وسیعی از خدمات نظارت امنیتی خود ، که شامل نظارت تصویری ، نظارت بر هشدار آتش ، کنترل دسترسی و حفاظت از امنیت است ، کار کنیم. با کارکنان خوش برخورد و با تجربه ما در شماره 0845 371 0101 صحبت کنید یا برای ما اینجا بنویسید.

از امنیت مطلع شوید

اگر هنوز این کار را نکرده اید ، چرا در به روزرسانی های امنیتی ، اخبار صنعت و مقالات تجاری مشترک نمی شوید؟ آنها را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت خواهید کرد.

به روز رسانی های امنیتی

دیدگاهتان را بنویسید