روشنایی تأثیر نورپردازی تطبیقی ​​IR


Uri Guterman ، رئیس محصولات و بازاریابی در Hanwha Techwin Europe ، نمای کلی از مشارکت IR Illumination در اثربخشی سیستم دوربین مدار بسته را ارائه می دهد.

دوربین های مداربسته برای ضبط تصاویر با کیفیت 24 ساعته به نور احتیاج دارند. در آن زمان ، این بدان معنی بود که باید نور اضافی نصب شود تا اطمینان حاصل شود که دوربین ها می توانند در نور کم و شب به طور موثر کار کنند. اگر سیم کشی به کار ساختمانی احتیاج داشته باشد ، هزینه این امر می تواند گران باشد. آلودگی نوری همچنین می تواند برای مقامات محلی برای افرادی که از تأثیر آن در مناطق مسکونی شکایت دارند ، مشکل ساز شود.

همانطور که اغلب اتفاق می افتد ، این فناوری به صورت نور مادون قرمز (IR) به کمک آمد. برخلاف چشم ما ، که می تواند نور سفید را فقط با طول موج 400 تا 700 نانومتر (تقریباً) تشخیص دهد ، نور IR 850 نانومتری می تواند به دوربین ها کمک کند تا تصاویر تک رنگ با کیفیت بالا را در مناطقی که ممکن است تاریک باشد ، ثبت کنند.

نسل های قبلی روشنایی مادون قرمز به صورت چراغ های مادون قرمز رشته ای بود که برای خرید گران و تشنه قدرت و همچنین با عمر بسیار محدود بود. اخیراً ، دوربین ها به روشنگرهای LED IR مجهز شده اند که از نظر مصرف انرژی بسیار کارآمدتر و قابل اطمینان هستند. با تابش اشعه مادون قرمز که به چشم انسان قابل مشاهده نیست ، مزیت اضافه شده این است که اپراتورهای اتاق کنترل می توانند مأموران امنیتی را به محل حادثه هدایت کرده و یا فعالیت مشکوک را بدون شناسایی متجاوزان به پلیس گزارش دهند.

نور IR تطبیقی

موفقیت بزرگ در تحویل نور به طوری که دوربین ها می توانند تصاویر واضح و واضح را در شب ثبت کنند ، ناشی از توسعه نور تطبیقی ​​IR است. این ، همانطور که از نامش پیداست ، زاویه LED های مادون قرمز دوربین را متناسب با سطح بزرگنمایی تنظیم می کند و به همین ترتیب ، می توان نور IR را روی اشیایی که تا 200 متر فاصله دارند متمرکز کرد.

دوربین های روشنایی تطبیقی ​​IR از تولیدکنندگانی مانند Hanwha Techwin از سه مجموعه LED IR استفاده می کنند که کالیبره می شوند تا نور کافی از اشیا near نزدیک ، متوسط ​​و دور مانند افراد و پلاک های وسایل نقلیه را فراهم کنند. به این ترتیب ، آنها روشی بسیار کارآمد و همچنین کم مصرف و سازگار با محیط زیست را ارائه می دهند تا اطمینان حاصل شود که دوربین های مدار بسته بدون در نظر گرفتن شرایط نوری می توانند به بهترین نحو عمل کنند.

اوری گوترمن

آیا در مورد نورپردازی IR س questionsالی دارید؟ ایمیل Uri Guterman در u.guterman@hanwha.com

www.hanwha-security.eu

دیدگاهتان را بنویسید