تیم وارد بخش بین المللی جدید زیتکو را هدایت خواهد کرد


امنیت فیزیکی افراد

9 ژوئن 20212

تیم وارد مدیر سابق حسابداری جهانی BPS به عنوان رئیس International به Zitko پیوسته است.

وی رشد سریع شرکت را به ویژه در بازارهای ایالات متحده و اروپا هدایت خواهد کرد. این تیم به دلیل تجربه در زمینه پیاده سازی و مدیریت خدمات RPO چند منطقه ای در سراسر صنعت شناخته شده است. وی در طول فعالیت 25 ساله خود به بسیاری از شرکتهای مهندسی ، فناوری و حرفه ای بین المللی کمک کرده است تا منابع و اهداف تجاری گسترده تری را کسب کنند.

او در لحظه ای مهم به ژیتکو می پیوندد. این شرکت سال گذشته تنها شریک Northland Controls برای منابع ایالات متحده شد و از شهرت بازار خوبی برخوردار است. تیم با همکاری با مدیر حساب ایالات متحده (و همکار سابق BPS) ، تالی گای و دیگر اعضای تیم Zitko این کار را ادامه خواهد داد.

جورج زیتکو خاطرنشان کرد: “تیم شخصی است که من همیشه او را به عنوان یک رهبر RPO و یک رهبر فکر خدمات تحسین کرده ام. با حضور روزافزون مشتری های Zitko که به دنبال راه حل های RPO و پشتیبانی بین المللی ما هستند ، داشتن او در هیئت مدیره و کاملاً تنظیم شدن بسیار عالی است.

“تجربه مدیریت او همچنین برای کمک به ما در قدم های بعدی بسیار ارزشمند خواهد بود – به عنوان یک تجارت سریع در حال رشد که می خواهد کیفیت را در قلب همه کارهایی که داریم انجام دهیم.”

تیم وارد افزود: توجه به قوی ترین رقبای خود ایده خوبی است ، بنابراین من برای آخرین بار در سالهای اخیر Zitko را دنبال کردم! من و جورج همیشه به عنوان همکار در صنعت رابطه بسیار خوبی داشته ایم. خوشحالم که با او و تیم کار می کنم. “

دیدگاهتان را بنویسید