توسعه مسکن اجتماعی مدرن ترین سیستم Videx را برای ورود از طریق در انتخاب می کند


یک مجتمع مسکونی اجتماعی جدید در مقیاس بزرگ ، که توسط Metroman Ltd توسعه یافته است ، با Videx UK پیوست و یک سیستم مدرن ورود به درب را برای ساکنان خود نصب کرد.

ساختمان مستقر در لندن به 11 بلوک آپارتمان – Anika House و Jasleen Court – تقسیم شده است و به سیستم ورودی درب VX2200 پیشرو Videx ، همراه با کنترل دسترسی Videx MiAccess و مانیتورهای ویدئویی هندزفری مجهز شده است.

از نصب کننده ، دیو آبرامز ، صاحب DA & Son ، خواسته شد یک سیستم ورود به سیستم مناسب را پیشنهاد کند که نه تنها امنیت درجه یک را فراهم می کند ، بلکه استفاده از آن آسان و راحت است. علاوه بر تأمین نیازهای ساکنان ، این سیستم باید از مقررات خاص ، از جمله “Protected by Design” (SBD) ، یک طرح توسعه جرم پلیس برای بهبود ایمنی و امنیت مکان های زندگی مردم پیروی می کرد.

طرح تأیید اعتبار محصول اصلی SBD – مشخصات پلیس ترجیحی – استاندارد شناخته شده ای را برای کلیه محصولات امنیتی فراهم می کند که می تواند جرم را بازدارنده و کاهش دهد. سیستم Videx VX2200 محصولی است که دارای اعتبار است.

پانل VX2200 همچنین به سیستم مجاورت آفلاین ویدکس ، MiAccess مجهز است که امکان استفاده از سیستم کنترل دسترسی از راه دور ، از جمله افزودن و از بین بردن دکمه های کلید دسترسی را فراهم می کند ، به عنوان مثال اگر fob از کار بیفتد ، باید تعویض شود یا کاربر جدید باید اضافه کند ، بازدید از توسعه لازم نیست.

دیو آبرامز گفت: “من Videx VX2200 را توصیه کرده ام زیرا قبلاً چندین بار سیستم را نصب کرده ام و این یک کیت عالی برای ورود ایمن و راحت درب است.

“اعتباربخشی SBD همچنین به این معنی است که سیستمی است که جرایم ضد اجتماعی مانند خرابکاری را به طور فعال بازدارنده و کاهش می دهد.

“ویدکس دارای اعتبار طولانی مدت در ارائه محصولات برتر با پشتیبانی مادام العمر است. من می دانم که اگر مشکلی در سیستم وجود داشته باشد ، به سرعت و به راحتی از طریق تیم فنی ویدکس برطرف می شود. پشتیبانی مشتری پس از نصب واقعاً چیز دیگری نیست. “

VX2200 به دلیل سهولت استفاده و مزایای حداکثر امنیت که فراهم می کند ، برای طیف گسترده ای از ساختمانهای مسکونی در انگلیس از جمله مسکن اجتماعی انتخاب ارجح است.

این می تواند از طیف گسترده ای از ساختمان ها از سیستم های یک طرفه گرفته تا سیستم های بسیار بزرگتر که شامل 1000 آپارتمان است ، مراقبت کند و انعطاف پذیری آن را به گزینه ای بسیار جذاب برای ورود ایمن و راحت به طیف وسیعی از پروژه ها تبدیل کند.

Mabs Alam ، مدیر فروش منطقه ای لندن و جنوب شرقی در Videx UK ، گفت: “VX2200 نه تنها یک سیستم ورود به سیستم چند منظوره است ، بلکه توسط Secured by Design ، یک ابتکار اصلی پلیس برای توسعه جرم فیزیکی ، معتبر است. با بالاترین استانداردهای امنیتی آزمایش شده است.

“با توجه به MiAccess یکپارچه ، ساکنان برای دسترسی به خانه خود به سادگی به یک fob برنامه ریزی شده احتیاج دارند و در صورت گم شدن یا تعویض fob ، می توان آن را از راه دور با یک تیم مدیریتی دیگر به راحتی و سریع دوباره برنامه ریزی کرد.

“این بدان معنی است که سیستم به حداقل تعمیر و نگهداری احتیاج دارد و نیازی به ارتقا software نرم افزاری معمول نیست. علاوه بر این ، هیچ قسمت متحرکی وجود ندارد ، فقط هدفون تصویری در هر آپارتمان وجود دارد. این یک سیستم آسان برای استفاده و کارآمد است و یکی از محبوب ترین راه حل های ما برای ورود به ساختمانهای مسکونی به ویژه. افزودن MiAccess ضمن اطمینان از حداکثر امنیت ، استفاده و نگهداری سیستم را حتی ساده تر می کند. “

برای اطلاعات بیشتر در مورد سیستم Videx VX2200 ، لطفاً به https://bit.ly/3wmXE1W مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید