بوش Flexidome multi 7000i جدید را در امارات راه اندازی کرد


بوش اخیراً دوربین جدید خانواده Flexidome multi 7000i را در امارات متحده عربی معرفی کرده است.

دوربین های جدید مدل های IR و غیر IR را ارائه می دهند که رزولوشن 12 یا 20 مگاپیکسلی را ارائه می دهند تا نمایش های چند منظوره بسیار دقیق را ارائه دهند. این بررسی ها با هوش مصنوعی جاسازی شده (AI) همراه است تا از راه حل های قابل پیش بینی در برنامه های گسترده مانند تقاطع ها ، فضاهای عمومی و خرده فروشی پشتیبانی کند.

هر سنسور تصویر ، با ارائه رزولوشن سه یا پنج مگاپیکسل ، یک هوش مصنوعی داخلی را اجرا می کند که به داده های فراداده فراداده اضافه می کند تا داده های ویدئویی را به اطلاعات عملی تبدیل کند. به مشتریان کمک می کند تا وقایع پیش بینی نشده را پیش بینی کرده و از بروز آنها جلوگیری کنند. این دوربین ها حداکثر انعطاف پذیری را دارند ، زیرا هر سنسور تصویر را می توان با حداکثر 16 قانون تجزیه و تحلیل ویدئو به طور مستقل پیکربندی کرد ، به مشتریان اجازه می دهد تصمیم بگیرند که روی صحنه تمرکز کنند.

دوربین های Flexidome multi 7000i رویکردی منحصر به فرد ارائه می دهند که به شما اطمینان می دهد دوربین ها از شیوه های تجاری پایدار با نگهداری از راه دور ، پیکربندی و مدیریت دستگاه پشتیبانی می کنند.

با استفاده از هوش مصنوعی داخلی ، اطلاعات ویدیویی ارزشمندی را از فیلم گرفته شده استخراج کنید

دوربین های داخلی Analytics Video Intelligent (IVA) و Camera Trainer ، هر دو شکل AI ، از فراداده برای افزودن معنی و ساختار به فیلم های گرفته شده استفاده می کنند. مربی دوربین ، مبتنی بر یادگیری ماشین ، به مجتمع کنندگان سیستم اجازه می دهد تا IVA را برای تشخیص اشیا or یا موقعیت هایی که برای مشتریان آنها مهمترین است ، سفارشی کنند. این تجزیه و تحلیل ها اطلاعات ارزشمندی را در حمایت از راه حل های قابل پیش بینی تولید می کنند که به اپراتورها کمک می کند قبل از بروز تهدید بالقوه یا وضعیت نامطلوب پاسخ دهند.

این بینش ها می تواند با شناسایی گلوگاه هایی که جریان مردم یا اتومبیل ها را از طریق فضاهای عمومی یا تقاطع ها به خطر می اندازد ، به برنامه ریزان شهری در بهبود تجربیات کمک کند. در برنامه های خرده فروشی ، دوربین ها می توانند اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهند که به شناسایی نقاط مشتری کمک می کند تا در مورد موقعیت یابی محصولات پر حاشیه برای افزایش فروش اطلاعات کسب کنند.

چندین مقصد را با یک راه حل قابل اعتماد و راحت پوشش دهید

تمام دوربین های Flexidome multi 7000i یک قاب محکم را ارائه می دهند که چهار لنز مستقل واری فوکال (AVF) با وضوح بالا را در خود جای داده است. با استفاده از قابلیت بزرگنمایی لنزها ، دوربین می تواند به طور خودکار افراد را در فاصله 130 متری (430 فوت) تشخیص دهد. سنسورهای تصویر دارای یک دامنه دینامیکی بالا با حداکثر نوردهی تا 120 دسی بل هستند ، سایه ها را کاهش می دهد و نور ناهموار را متعادل می کند تا اشیا and و ویژگی های صورت عابر پیاده را به راحتی تشخیص دهد.

همه مدل های IR دارای عملکرد مادون قرمز 360 درجه یکپارچه هستند که به شما امکان می دهد در شرایط تاریک تاریک و در فاصله حداکثر 30 متر (98 فوت) عکس بگیرید. دوربین های Flexidome multi 7000i چهار سنسور تصویر ارائه می دهند ، اما دارای یک آدرس IP هستند ، فقط به یک مجوز سیستم مدیریت فیلم نیاز دارند و فقط با یک کابل قابل نصب است. هر یک از چهار سنسور تصویر را می توان به طور مستقل تنظیم کرد ، با استفاده از یک مسیر دایره ای سه محوری ، که امکان ضبط تصاویر از هر زاویه را فراهم می کند. این امر منجر به حداکثر راحتی ، سیم کشی کمتر ، زمان نصب و نصب کمتر می شود و بنابراین هزینه ها را کاهش می دهد.

یک راه حل مبتنی بر اعتماد

دوربین های Flexidome multi 7000i توسط طراحی محافظت می شوند. آنها یک رویکرد سیستماتیک را ارائه می دهند ، با تمرکز بر روی سخت افزار داخلی Secure Element با قابلیت Trusted Platform Module (TPM) ، تمام گواهینامه ها و کلیدهای رمزنگاری مورد نیاز برای احراز هویت و رمزگذاری را به صورت ایمن ذخیره می کند.

این روش مدیریت گسترده کاربر را برای اطمینان از دسترسی فقط به کاربران مجاز فراهم می کند ، از تنظیم زیرساخت های کلید عمومی پشتیبانی می کند و نرم افزار آب بندی را برای تشخیص تغییرات در تنظیمات پیکربندی دوربین فراهم می کند.

دیدگاهتان را بنویسید