بوش مدل جدید Autodome IP starlight 5100i IR با هوش مصنوعی داخلی را به نمونه کارها دوربین اضافه می کند


بوش دوربین جدید Autodome IP starlight 5100i IR IR با سنسور جدید 1 / 1.8 اینچی با وضوح 4 مگاپیکسل و بزرگنمایی نوری 30 برابر را معرفی کرده است. این تلویزیون HDR X را همراه با فناوری نور ستاره ای و نور دوگانه – نور مادون قرمز و سفید یکپارچه – برای ثبت تصاویری ارائه می دهد که می تواند افراد یا اشیا را برای شناسایی یا اثبات متمایز کند. این دوربین که با هوش مصنوعی داخلی (AI) تکمیل شده است ، در حالت بیکار ، از اپراتورها برای شناسایی اشیا areas در مناطق مورد علاقه برای افزایش ایمنی در نظارت شهری و برنامه های امنیتی محیطی پشتیبانی می کند. Autodome IP starlight 5100i IR ، که برای استفاده در فضای باز طراحی شده است ، دارای یک برف پاک کن اتوماتیک برای شناسایی باران برای حفظ تصاویر واضح در شرایط مرطوب است ، دارای وزن IP66 است و با محفظه IK10 مقاوم در برابر خرابکاری است.

برای پشتیبانی از راه حل های پیش بینی ، امنیت را با هوش مصنوعی داخلی ارتقا دهید

برای اینکه امنیت ویدئو قابل پیش بینی شود ، در نظر گرفتن مزایای تفسیر داده های ویدیویی و اینکه چگونه می تواند بیش از امنیت برای کسب و کار مفید باشد ، در نظر گرفته می شود. برای پشتیبانی از این فلسفه ، Autodome IP starlight 5100i IR دارای Essential Video Analytics است. این هوش مصنوعی داخلی به دوربین اجازه می دهد تا با داده های تصویری گرفته شده ، معنا و ساختار را با فراداده اضافه کند ، که مبنای تبدیل این داده ها به بینش های مفید است. بینش های مربوطه ، مانند تشخیص اشیا moving در حال حرکت ، به ایجاد مناطق عقیم کمک می کند ، که مرز منع هرگونه فعالیت را ایجاد می کند. این مناطق عقیم باعث بهبود ایمنی کلی ساختمان ها ، پارکینگ ها و مناطق محدود می شوند. هوش مصنوعی دوربین همچنین می تواند به شما امکان دهد فوراً فیلم صحیح را از ساعت ها فیلم ذخیره شده استخراج کرده و صحنه را تجزیه و تحلیل کنید ، با ارائه آماری متنوع ، اپراتور در صورت تهدیدهای احتمالی می تواند سریعتر و کارآمدتر عمل کند.

فیلم قابل استفاده 24/7

یکی از بزرگترین چالش ها در نظارت شهری ، ضبط فیلم قابل استفاده در طول روز و در شرایط کم نور و تاریک است. Autodome IP starlight 5100i IR HDR X را همراه با فناوری نور ستاره ای و نور دوگانه – یکپارچه IR و نور سفید – برای ثبت تصاویر قابل استفاده 24/7 ارائه می دهد. دامنه پویایی فناوری جدید HDR X تا 133 دسی بل است که ضمن از بین بردن مصنوعات مربوط به حرکت در صحنه هایی که دارای شرایط نوری چالش برانگیز و اشیا moving متحرک در طول روز هستند ، نوردهی کاملی ایجاد می کند. برای صحنه های کم نور ، فناوری نور ستاره تصاویر واضح و مناسب را با فیلتر رنگ تا 0.010 لوکس فراهم می کند. در شب ، به ویژه در صحنه های تاریک ، نور سفید دوربین تصاویر کاملاً رنگی را در تاریکی کامل تا 60 متر (196 فوت) فراهم می کند. نور مادون قرمز مجتمع می تواند به شناسایی اشعه های تک رنگ تا 320 متر (1049 فوت) به لطف پرتو مادون قرمز داخلی تعبیه شده کمک کند ، که بدون در نظر گرفتن سطح بزرگنمایی ، روشنایی مطلوب افراد را فراهم می کند. نور سفید مرئی به عنوان یک عامل بازدارنده در برابر نفوذ ، کاهش سرعت و سایر فعالیتهای ناخواسته در تنظیمات نظارت شهری عمل می کند.

طراحی امن ، پایدار برای فردا

تمام دوربین های IP بوش با یک رویکرد سیستماتیک و متمرکز بر روی ماژول Trusted Platform Module (TPM) محافظت می شوند ، که به طور ایمن تمام گواهینامه ها و کلیدهای مورد نیاز برای احراز هویت و رمزگذاری را ذخیره می کند. این روش مدیریت گسترده کاربر را برای اطمینان از اینکه فقط کاربران مجاز به داده دسترسی دارند ، از تنظیم زیرساخت های کلید عمومی پشتیبانی می کند و آب بندی نرم افزاری را برای تشخیص تغییرات در تنظیمات پیکربندی دوربین فراهم می کند. به عنوان یک شرکت متعهد به امنیت و انعطاف پذیری ، تمام دوربین های بوش از پیکربندی ، کنترل و برنامه ریزی از راه دور پشتیبانی می کنند. مجتمع های سیستم می توانند از راه دور با مشتریان کار کنند تا خدماتی مانند تغییر تنظیمات پیکربندی یا نصب به روزرسانی سیستم عامل را انجام دهند ، اطمینان حاصل کنند که سیستم ها از بالاترین استانداردهای قابلیت اطمینان برخوردار هستند. این تعداد مسافران را به محل کار به حداقل می رساند ، و منجر به شیوه های تجاری پایدار می شود که از نظر اقتصادی مناسب ، دارای مسئولیت اجتماعی و سازگار با محیط زیست باشند.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً این پیوند را دنبال کنید: https://www.boschsecurity.com/xc/en/news/product-news/autodome-ipstarlight-5100i-ir/

2 دیدگاه دربارهٔ «بوش مدل جدید Autodome IP starlight 5100i IR با هوش مصنوعی داخلی را به نمونه کارها دوربین اضافه می کند»

دیدگاهتان را بنویسید