بوش از حضور ابتکاری ترین پلت فرم دوربین باز در امارات متحده عربی خبر داد


بوش اعلام کرده است که ابتکاری ترین پلت فرم دوربین باز خود در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) در دسترس است. Bosch MIC Inteox 7100i اولین دوربین مبتنی بر پلتفرم دوربین باز Inteox است که مجهز به ارائه بدنه ای قدرتمند و تصاویر با کیفیت بالا و پشتیبانی از راه حل های قابل پیش بینی یادگیری ماشین ، تجزیه و تحلیل ویدیوی شبکه عصبی و برنامه های نرم افزاری شخص ثالث برای برنامه های شخصی شده است. Inteox ، اولین پلت فرم کاملاً باز دوربین که سال گذشته راه اندازی شد ، برای مدرن سازی صنعت امنیت و ایمنی در سراسر جهان طراحی شده است.

پشتیبانی از راه حل های قابل پیش بینی

دوربین های MIC Inteox 7100i از راه حل های قابل پیش بینی با هوش مصنوعی داخلی (AI) پشتیبانی می کنند. شامل تجزیه و تحلیل هوشمند ویدیو ، مربی دوربین مبتنی بر یادگیری ماشین و تجزیه و تحلیل ویدیو مبتنی بر شبکه عصبی عمیق (DNN). این قابلیت های داخلی هوش مصنوعی به دوربین های Inteox این امکان را می دهد تا آنچه را می بینند درک کنند و به داده های ویدئویی ضبط شده با فراداده معنا و ساختار می بخشند. این فرآیند اولین قدم مهم در تبدیل داده های ویدئویی به بینش معتبر و ایجاد راه حل های قابل پیش بینی است که به کاربران کمک می کند تا وقایع پیش بینی نشده را پیش بینی کرده و از آن جلوگیری کنند. به عنوان مثال ، در برنامه های نظارت شهری ، دوربین های MIC Inteox 7100i می توانند ناهنجاری های رفتاری را تشخیص دهند ، داده های مربوط به تراکم را ارائه دهند و با بینش هایی که می توانند برای جلوگیری از موقعیت های ناخواسته عمل کنند ، به اپراتورهای ترافیک هشدار می دهند. با اضافه کردن برنامه های نرم افزاری شخص ثالث به دوربین های Inteox ، مجتمع ها می توانند به راحتی سیستم های امنیتی را شخصی سازی کنند ، به آنها اجازه می دهد فراتر از عملکرد اصلی خود باشند. به نوبه خود ، توسعه دهندگان برنامه می توانند با استفاده از فراداده دوربین ، تجزیه و تحلیل فیلم مبتنی بر شبکه عصبی و یادگیری ماشین ، نرم افزارهای ابتکاری را به بازار عرضه کنند.

مدل های MIC Inteox 7100i OC که برای کاربردهای ترافیکی سازگار هستند

مدل های طبقه بندی اشیا M MIC Inteox 7100i (OC) به طور خاص برای کاربردهای سیستم های حمل و نقل هوشمند (ITS) طراحی شده اند. با استفاده از قابلیت های محاسبه لبه سیستم عامل Inteox ، مدل های مقدماتی OC نشان دهنده یک موضوع جدید در زمینه هوش مصنوعی است. آنها Traffic Detector ، یک ویژگی تجزیه و تحلیل ویدئویی مبتنی بر DNN را ارائه می دهند که به تفکیک و طبقه بندی اتومبیل در صحنه های متراکم با جزئیات دقیق کمک می کند. اختلالات احتمالی ناشی از چراغهای جلو یا سایه های خودرو نادیده گرفته می شوند ، و این روشهای جدیدی را برای بهبود تحرک ، ایمنی و استفاده کارآمد از جاده ها آشکار می کند. بینش واقعی ارائه شده توسط آشکارساز حرکت دوربین به تشخیص حضور و حجم وسایل نقلیه برای کنترل هوشمند چراغ های راهنمایی کمک می کند تا هنگام نظارت بر تقاطع ها ، ترافیک حرکت کنند. این بینش همچنین می تواند راه حل های تشخیص خودکار حوادث (AID) را برای بهبود ایمنی افراد و وسایل نقلیه در تونل ها و بزرگراه ها بهبود بخشد. مدل های OC آینده که برای ژوئن 2021 برنامه ریزی شده اند ، این ویژگی های مبتنی بر DNN را گسترش می دهند ، ضمن تولید اطلاعات مفید برای کاربردهای مختلف ترافیک ، اطلاعات بیشتری را ارائه می دهند.

عملکرد عالی و طراحی قوی

دوربین های MIC Inteox از یک مدل پیشرفته 4K با تثبیت کننده تصویر نوری تا یک مدل 1080p در یک نسخه پایه یا پیشرفته با فناوری نور ستاره بوش متغیر است که می تواند به صورت استاندارد تصاویر رنگی تا 0.0047 لوکس را ضبط کند. تصاویر پایدار نوری 4K حتی اگر دوربین در معرض لرزش های شدید مانند پل قرار دارد ، از تصاویر واضح پشتیبانی می کند. با چراغ اضافی ، مدل 4K مسافت 300 متر (984 فوت) را پوشش می دهد. مدل های 1080p دارای بزرگنمایی 30 برابر و نرخ فریم 60 فریم در ثانیه هستند. هنگامی که سطح نور به صفر می رسد ، چراغ اضافی بالاترین سطح جزئیات را در فاصله تا 550 متر (1804 فوت) فراهم می کند. نسخه های پیشرفته برای هر دو مدل 4K و 1080p همچنین شامل یخ زدایی در پنجره برای بهبود دید و قابلیت ذخیره سازی روی صفحه هستند. در ترکیب با یک محفظه مقاوم ، دوربین ها جزئیات با کیفیت بالا مورد نیاز برنامه هایی مانند نظارت بر شهر ، نظارت بر ترافیک و امنیت محیط را فراهم می کنند.

مانند تمام دوربین های MIC ، MIC Inteox 7100i از بدنه ای ناصاف با متالورژی برتر و پوشش محافظ در برابر خوردگی ، از جمله آب نمک ، برای تأمین نیازهای دریایی برخوردار است. دوربین های MIC برای مقاومت در برابر تقریباً هر چیزی از وزش باد شدید ، باران ، مه و گرد و غبار طراحی شده اند که می توانند 100٪ رطوبت ، دمای 40- تا 65+ درجه سانتیگراد (-40 درجه فارنهایت تا + 149 درجه فارنهایت) ، لرزش شدید و زیاد را تحمل کنند. تأثیر (IK10). علاوه بر این ، یک مکانیزم جدید پیشرانه به آنها امکان می دهد تا اهداف آهسته را تا حد ممکن روان ردیابی کنند. این تضمین شده است که دوربین ها هرگز موقعیت خود-هدف خود را از دست نخواهند داد ، در حالی که در طول زندگی خود به یک موقعیت از پیش تعیین شده باز می گردند ، حتی در معرض لرزش شدید یا نیروی بی رحم.

دامنه دوربین های Inteox را می توان به عنوان “OSSA مدیریت شده” طبقه بندی کرد). این دوربین ها به شما این امکان را می دهند که به راحتی برنامه های نرم افزاری سفارشی ایجاد کنید که می توانند در دوربین های Inteox مستقر شوند. مشارکت کنندگان در بازار می توانند برنامه های فروشگاه S&ST Application Store را بسته و مطابقت دهند (بسته به در دسترس بودن منطقه ای) یا برنامه های نرم افزاری را برای ایجاد راه حل جدید توسعه می دهند.

پشتیبانی نصب خلبان با کیت های توسعه Inteox

پذیرندگان اولیه می توانند از کیت های توسعه بوش اینتوکس برای تکمیل دوربین های MIC Inteox 7100i در کارخانه های آزمایشی استفاده کنند. این کیت ها شامل یک گلوله ثابت بوش (Dinion) یا یک دوربین خارجی mini dome (Flexidome) هستند که روی سیستم عامل S&ST اجرا می شوند. هر دو کیت از آزمایش و توسعه یک راه حل کامل سیستم مبتنی بر برنامه هایی که از قبل از طریق فروشگاه برنامه و برنامه های خود ساخته در دسترس هستند پشتیبانی می کنند.

https://www.boschbuildingtechnologies.com

دیدگاهتان را بنویسید