برنامه ریزی یک سیستم دوربین امنیت تجاری ، دوربین های مداربسته و امنیتی را در تگزاس بدانید


یک سیستم دوربین امنیتی کسب و کار راهی عالی برای محافظت از دارایی ها ، دارایی و کارمندان است. با این حال ، نصب یک سیستم امنیتی یا نظارتی فراتر از اتصال چند سیم است. نیاز به برخی از دانش قانون دارد. بنابراین قبل از خرید سیستم دوربین اصلی امنیتی ، مطمئن شوید که از جزئیات قانون نظارت و نحوه اعمال آن در کسب و کار خود اطلاع دارید.

انتظار منطقی از محرمانه بودن

آزادانه بر اساس متمم چهارم قانون اساسی ایالات متحده ، انتظار معقول از حریم خصوصی یک اصل قانونی است که شهروندان را از نظارت بیش از حد محافظت می کند. در محل کار ، دوربین های بیرون یا قابل مشاهده انتظار معقول از یک تست حریم خصوصی را پشت سر می گذارند. با این حال ، ممکن است مکان های دیگر به دلیل این آموزه غیرقانونی باشد. به طور کلی ، نمی توانید یک دوربین امنیتی تجاری در مکان های زیر قرار دهید:
اتاق تعویض لباس
اتاق تعویض لباس
اتاق خواب
منطقه دوش
حمام
در حالی که برخی فقط در انواع خاصی از مشاغل کاربرد دارند ، صاحبان مشاغل هنوز هم باید مرزهای خود را درک کنند تا از دادرسی یا مشکلات احتمالی جلوگیری کنند.

قوانین حریم خصوصی محل کار

یکی از دشوارترین جنبه ها برای درک معاملات امنیتی تجارت با قوانین حریم خصوصی محل کار است. درک آنها معمولاً دشوار است زیرا در ایالت های دیگر متفاوت است و حتی ممکن است در شهرستان ها ، شهرها یا شهرداری ها نیز متفاوت باشد.

با توجه به سیستم های امنیت سایبری و دوربین های امنیتی ، قوانین حریم خصوصی محیط کار پیش بینی کرده است که کارفرمایان نمی توانند بدون رضایت تماس تلفنی و ایمیل شخصی کارمندان را کنترل کنند. در مورد دوربین های امنیتی نیز همین امر وجود دارد ، به این معنی که در صورت عدم اطلاع کارمند ، دوربین های مخفی می توانند باعث طرح دعوی شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قوانین حریم خصوصی محل کار ، با اداره کار ایالتی یا قانون حریم خصوصی ارتباطات الکترونیک ، جایی که محل کار شماست ، مشورت کنید. ما بیش از 26 سال است که در بخش تجارت و صنعت در تگزاس خدمت می کنیم. به ما بگویید که برنامه شما برای سال جدید چیست و ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم.

آیا دوربین های مخفی قانونی هستند؟

اگرچه هیچ قانون فدرال برای منع دوربین مخفی در محل کار وجود ندارد ، اما هر ایالت قانون خاص خود را در مورد چنین نظارتی دارد. همانطور که در بالا ذکر شد ، ممکن است لازم باشد کارمند را در جریان بگذارید. اما دوباره ، این دقیقاً یک دوربین مخفی نخواهد بود. اگر متوجه شدید که قانون ایالتی شما لزوما دوربین مخفی را منع نمی کند ، ممکن است بخواهید برای اطمینان از یک وکیل مشاوره کنید.

با این حال ، دوربین های موجود در یک مکان برجسته برای تجارت قانونی هستند ، به شرط آنکه تجارت دلیل خوبی برای این کار داشته باشد. بنابراین ، نصب دوربین هایی که در آن معاملات پول انجام می شود یا جایی که می توانید کالاها را ذخیره یا دریافت کنید کاملاً مناسب است. آنها نه تنها به عنوان بازدارنده ای در برابر خسارت اموال ، سرقت مشتری و سرقت کارمند عمل می کنند ، بلکه در صورت نیاز مدارکی نیز در اختیار دارید.

آیا ضبط صدا صحیح است؟

طبق قانون شنود فدرال ، ضبط صدا در سیستم امنیت تجاری بدون توجه به هدف غیرقانونی است ، مگر اینکه هر یک از طرفین رضایت خود را اعلام کنند. بعلاوه ، هر کشور قوانین ضبط خود را دارد. اگر به هر دلیلی تصمیم به ضبط صدا دارید (یا ممکن است از نظر قانونی این کار را انجام داده باشید) ، نمی توانید اطلاعات به دست آمده از نظارت صوتی را فاش کنید.

اگر از صوت در مکالمه شخصی با کارمند برای تنبیه یا خاتمه دادن آن استفاده کنید ، یک منطقه خاکستری قانونی وجود دارد ، مشروط بر اینکه در مورد اطلاعات موجود در ضبط به شخص دیگری نگویید.

مانند سایر قوانین و قوانین حقوقی ، حتی اگر مراقبت های لازم را انجام داده اید ، حتماً با یک وکیل مشورت کنید. با این کار ضمن محافظت از شما در برابر راه حل های قانونی ، تجارت شما ایمن خواهد بود. برای پیشنهادات کامل در مورد امنیت و نظارت بر نیازهای تجاری خود در هر کجای تگزاس با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید