برای یک سیستم قفل بدون انطباق از استانداردها پیروی کنید


استانداردها و انطباق برای مدیران امنیتی و تسهیلات نقشی اساسی ، البته دست کم گرفته شده دارند. آنها یک خط مقدماتی کیفیت را برای قفل کردن و سخت افزار امنیتی تعریف می کنند. آنها به مشتریان کمک می کنند تا ویژگی ها را بین محصولات سریع مقایسه کنند. ارائه دهنده بیمه شما ممکن است برای تأمین استانداردهای مربوطه به امنیت نیاز داشته باشد. اگر اتفاق بدی رخ دهد و مجبور شوید از آن استفاده کنید ، میانبر گرفتن می تواند یک اشتباه پرهزینه باشد.

“همه قفلهای مکانیکی موجود حتی از حداقل استانداردها برخوردار نیستند. متأسفانه ، چنین اطلاعاتی همیشه به وضوح روی بسته بندی تبلیغ نمی شود. حتی اگر یک استاندارد “رعایت شود” ، هر محصولی که آن را رعایت کند ، برابر نیست. Kirsi Solehmainen ، سیلندرهای مکانیکی مدیر محصول در ASSA ABLOY Opening Solutions EMEA می گوید.

“برای مثال ، مناسب ترین استاندارد برای قفل مکانیکی ، EN 1303: 2015 را در نظر بگیرید. سیلندرها با حداکثر شش اندازه گیری مختلف ارزیابی می شوند و یک کلاس الفبایی را تولید می کنند که خلاصه کارایی قفل بر روی شاخص هایی مانند مقاومت در برابر آتش ، خوردگی و حمله است. . قفل سیلندر با کیفیت بالا می تواند چیزی مانند “1 6 – B – C 5 D” را بخواند.

“مطمئناً رقم های دوم ، ششم ، هفتم و هشتم از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. آنها اثرات احتمالی قفل را هنگام مواجهه با تهدیدهای رایج نشان می دهند. دوام (شکل 2) در مقیاس 4-6 ارزیابی می شود. خوردگی (رقم 6) A – C ، محافظت از کلید (رقم 7) 1-6 و مقاومت در برابر حمله (آخرین رقم) 0 – D درجه بندی شده است.

“سیلندر می تواند برای دستیابی به گواهینامه EN 1303: 2015 از نوار عبور کند و به کمترین امتیاز در همه این دسته ها دست یابد. اما صرفاً “تصویب” این استاندارد – تأمین این حداقل – بعید است محافظت مورد نیاز محل شما را تأمین كند. در حالی که در بودجه امنیتی خود باقی مانده اید ، می توانید هدف بالاتری داشته باشید. “

با قفل مناسب استانداردها را ساده کنید

سیستم قفل CY110 از ASSA ABLOY برای امنیت و قابلیت استفاده بدون سازش طراحی شده است – و برای هر کسی که نمی خواهد وقت زیادی را صرف تفکر در مورد استاندارد کند. سیلندرهای CY110 از استانداردهای اساسی EN 1303 فراتر رفته و عملکرد بالایی را با قیمت مقرون به صرفه ارائه می دهند. در حقیقت ، مثال فوق ؛ 1 6 – B – C 5 D ، گواهینامه رسمی EN 1303 برای سیلندرهای CY110 است. قفل های CY110 برای استانداردهای مشابه اما جداگانه برای چنین دستگاه هایی (EN 12320) بیش از حداقل هستند و با SKG مطابقت دارند

CY110 نزدیک به حداکثر درجه قفل سیلندر است. کلیدها قوی هستند ، با یک طراحی پیچیده گودی که باعث محافظت در برابر کپی می شود. حق ثبت اختراع معتبر تا سال 2036 از کپی برداری غیر مجاز از کلیدها محافظت می کند.

قفل ها در برابر انتخاب و در برابر انواع مختلف حملات با نیروی بی رحم مقاوم هستند. ساخته شده در خود روغن روانکاری و مقاومت در برابر خوردگی عمر طولانی محصول را تضمین می کند.

سیستم CY110 بین دسترسی و استانداردهای امنیتی سازش ندارد. این قفل مکانیکی نسل بعدی هر دو را ارائه می دهد – همراه با 21 هوشمندخیابانطراحی قرن که نصب قفل CY110 را آسان کرده و استفاده از آن راحت است.

قفل را در کجا و چگونه قرار دهید EN 1303: 2015

CY110 در هر دو شرایط داخلی و تجاری اثبات شده است. مشتریان می توانند از طیف گسترده ای از سیلندرهای دارای گواهینامه EN 1303 ، از جمله سیلندرهای دوقلو با سیلندرهای چرخان و چرخ برای درب های داخلی و خارجی ، یکی را انتخاب کنند. سیلندرهای برآمدگی برای کابینت ، دروازه و کمد؛ و تک سیلندر برای آسانسور و سایر درهای داخلی. قفل های CY110 ، ساخته شده از فولاد کاج سخت شده ، برای استفاده در فضای باز یا داخلی مناسب هستند. بسیاری از نقاط قفل دارای محلول CY110 هستند.

برای راحتی خانه ، صاحبان خانه می توانند CY110 را با یک کلید سفارش دهند: هر ساکن دارای یک کلید است تا تمام قفل های مربوطه را باز کند ، از جمله درهای خارجی و داخلی ، اتاق های ذخیره سازی و قفل های قفل. سیلندرهای CY110 می توانند درها ، کابینت ها و دروازه های جلو و عقب را قفل کنند. جاکلیدی وقت را به دنبال کلید مناسب تلف نمی کند ، زیرا تنها CY110 همه آنها را باز می کند. از آنجا که کلیدهای CY110 برگشت پذیر هستند ، هر بار برای اولین بار قفل را درگیر می کنند.

در محل های تجاری ، سازگاری CY110 طراحی کلید اصلی را ساده می کند. یک قفل ساز یا مدیر تسهیلات می توانند به سرعت نمودار اصلی سیستم اصلی را تنظیم کنند که به مدیرعامل یک کلید دسترسی به همه مناطق ، کارکنان فناوری اطلاعات کلید اتاق سرور ، پاک کننده ها برای باز کردن قفل انبارهای دفتر و ذخیره سازی ، کارمندان اتاق جلسات و مجوزهای دفتر پیکربندی می کند – و هر کسی می تواند قفل درب ورودی اصلی را باز کرده و از آسانسور استفاده کنید.

هیچ کس بسته های سنگین کلید را به همراه ندارد. هیچ کس به جایی که مجاز نیست می رود. و کاربران دیگر با جستجوی کلید مناسب یا حدس زدن نحوه درج آن ، وقت خود را از دست نمی دهند.

و استانداردها؟ گواهینامه EN 1670: 2007 CY110 اطمینان حاصل می کند که دوام قفل نگران کننده نیست. با اطمینان از عملکرد در هر سطح ، CY110 تقریباً بالاترین سطح ممکن را برای استاندارد مهم قفل اروپا EN 1303: 2015 دارد. این امنیت را ساده می کند و سردرد مطابقت با الزامات قفل را از بین می برد. CY110 یک راه حل قفل درست و قابل اعتماد “متناسب و فراموش کن” است که راحتی ، مقرون به صرفه بودن و انطباق را با هم ترکیب می کند.

لطفاً در دسترس بودن CY110 را در زیر مشاهده کنید (لطفا توجه داشته باشید که نام محصول بسته به کشور متفاوت است):

اتریش ، بلژیک ، هلند ، لهستان ، مجارستان ، بلغارستان ، رومانی ، فرانسه ، آلمان ، انگلیس ، خاورمیانه و ترکیه ، آفریقا ، ایتالیا.

برای کسب اطلاعات بیشتر با نماینده محلی ASSA ABLOY خود تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عملکرد CY110 و دیدن طیف قفل های موجود در CY110 ، می توانید بروشور رایگان را در https://campaigns.assaabloyopeningsolutions.eu/cy110 بارگیری کنید

دیدگاهتان را بنویسید