این فناوری انقلابی در پشت راه حل کنترل دسترسی بدون تماس LOCKEN قرار دارد


محصولات کنترل دسترسی

31 مارس 20212

ISEO فناوری القایی برتر را در کلید الکترونیکی آخرین نسل خود تعبیه کرده و کاربرد این فناوری را به ثبت رسانده است. این کلید با داشتن مزایای کلیدی برای سیستم های کنترل دسترسی ، در راه حل های ارائه شده توسط LOCKEN ، متخصص گروه ISEO در مورد “راه حل ها و سیستم ها” در بازار موجود است.

سیستم های کنترل دسترسی الکترونیکی در بسیاری از صنایع با استقبال گسترده ای روبرو شده اند و از زمان ظهور و گسترش بیماری همه گیر ویروس کرونا ، علاقه به آن حتی بیشتر شده است. راه حل کنترل دسترسی LOCKEN دارای یک کلید واحد برای همه نقاط دسترسی است ، به این معنی که کاربران کلید اختصاصی خود را دارند و نیازی به اشتراک ندارند ، که به شرکت ها اجازه می دهد از قوانین ایمنی و بهداشت دقیق پیروی کنند.

علاوه بر این مزیت بزرگ ، سوئیچ ISEO سه مزیت قابل توجه مربوط به فن آوری القایی را فراهم می کند:

  • تقریباً بلافاصله با باز کردن درها ، مبادله اطلاعات بین کلید و سیلندر الکترونیکی در کمتر از 80 میلی ثانیه ، یعنی زندگی ، زندگی را راحت تر می کند. زمان لازم برای شناسایی یک سیلندر مکانیکی برای یک کلید معمولی.
  • دوام بی نظیری با ارتباط بدون تماس بین کلید الکترونیکی و سیلندر فراهم می کند و آن را در برابر گرد و غبار ، سایش و اکسیداسیون ناشی از رطوبت یا نمک ایمن می کند.
  • سرانجام ، القای مغناطیسی بر نیاز به جریان الکتریکی غلبه می کند. بنابراین ، این محلول برای ATEX II 2 G Ex ib IIB T4 تأیید شده است ، برای همه محیط های انفجاری مانند ایستگاه های تنظیم و تنظیم گاز ، زیرساخت های مخصوص پردازش و توزیع هیدروکربن ، محفظه های کارخانه های شیمیایی و سیلوهای دانه مناسب است.

یک ماژول بلوتوث نیز در آن گنجانده شده است ، به این معنی که کلید از طریق برنامه MyLocken با تلفن هوشمند کاربر ارتباط برقرار می کند. بنابراین می تواند کنترل متمرکز و به صورت موردی کنترل دسترسی در زمان واقعی را ارائه دهد و به استانداردهای امنیتی برسد که معمولاً فقط از سیستم های کنترل دسترسی آنلاین در دسترس هستند.

کلید الکترونیکی LOCKEN اولین و تنها موجود در بازار است که از فناوری القایی به عنوان بخشی از سیستم کنترل دسترسی استفاده می کند. این راه حل جامع پیشرفته از نظر ثبات ، امنیت ، عملکرد و قابلیت ردیابی ، نیازهای شدیدتر شرکتهای بزرگ را برآورده می کند.

LOCKEN یک فیلم کلید الکترونیکی مبتنی بر القای 2.5 دقیقه ای در وب سایت خود بارگذاری کرده است ، که نشان می دهد چگونه این فناوری کنترل دسترسی ، که باعث تغییر بازی می شود ، ایجاد شده و بلوتوث چگونه عملکرد کلید را افزایش می دهد. اکنون فیلم را در https://www.locken.eu/new-film-iseo-contactless-key/ تماشا کنید

دیدگاهتان را بنویسید