انتخاب سیستم هشدار نفوذ


سیستم هشدار نفوذ یک جز important مهم در طرح امنیت ساختمان است و برای ذخیره اشیاoring با ارزش ، اطلاعات مشتری ، اسناد و ساکنان مزیت است. با توجه به این نکته ، بسیاری از تصمیمات مهم در انتخاب سیستم هشدار مناسب برای مرکز تأسیسات شما مورد نیاز است.

توجه به این نکته مهم است که همه سیستم های هشدار نفوذ یکسان نیستند. موارد زیادی در طراحی سیستم هشدار نفوذ دخیل است و برای شما مهم است که این عناصر را درک کنید تا مطمئن شوید بهترین ارزش را برای سرمایه گذاری خود کسب می کنید.

در اینجا پنج ملاحظه مهم هنگام انتخاب سیستم هشدار مناسب برای ساختمان شما آورده شده است.

1. بازدید و مطالعه سایت

این صنعت مملو از انواع مختلفی از سیستم های هشدار (پانل های کنترل ، دستگاه های ورودی و خروجی) است ، اما راه اندازی و عملکرد تأسیسات شما تأثیر بسزایی در نوع سیستم شما خواهد داشت. در نتیجه ، انجام خدمات بازدید از سایت و مطالعه برای درک نیازهای خاص ساختمان شما قبل از اینکه گزینه هایی به شما ارائه دهد ، برای ارائه دهنده خدمات بسیار مهم است.

2. نظارت بر هشدار نفوذ

نظارت بر سیستم هشدار شما توسط فرم های فعال غیرفعال ارتباطات تکمیل می شود. در حالت ایده آل ، سیستم شما با استفاده از ارتباطات دو طرفه ، که شامل دو شکل ارتباط از ساختمان شما به شرکت نظارت است ، کنترل می شود. بنابراین ، اگر یک روش ارتباطی از بین برود ، یک خط ثانویه وجود دارد که برای ارسال سیگنال های هشدار استفاده می شود.

3. دستگاه های تشخیص نفوذ

سیستم هشدار نفوذ باید تمام نقاط ورودی احتمالی را که ممکن است متجاوز سعی در استفاده از آن برای دسترسی به مرکز شما داشته باشد ، فراهم کند. این کار را می توان از طریق استفاده از سوکت های درب / پنجره ، سنسورهای شکستگی شیشه ، آشکارسازهای حرکت و انواع دیگر دستگاه هایی که می توانند نفوذ به داخل ساختمان شما را تشخیص دهند ، انجام دهید. باز کردن محیط همچنین می تواند برای اطمینان از سطح بالایی از امنیت یک ارزش افزوده باشد.

4. گزینه های نمای کلی سیستم امنیتی

امکان مشاهده وقایع امنیتی شناسایی شده توسط سیستم هشدار نفوذ تلفن همراه در دستگاه همراه یا رایانه لوحی ، ابزاری ارزشمند برای سرپرست سیستم امنیتی داخلی است. دسترسی از راه دور به شما این فرصت را می دهد تا به سرعت تهدیدات احتمالی را ارزیابی کنید و سریع تصمیم بگیرید که چگونه به زنگ هشدار پاسخ دهید. در این شرایط نظارت حرفه ای هنوز توصیه می شود ، اما توانایی دسترسی از راه دور به سیستم خود از طریق برنامه ای مانند Alarm.com بسیار مفید است. علاوه بر این ، این نوع برنامه ها همچنین به شما امکان می دهد از راه دور را فعال و غیرفعال کنید ، به دلیل فعالیت نامنظم هشدار دهید و کاربران را اضافه و حذف کنید.

5. کدهای دسترسی به سیستم امنیتی

کدهای دسترسی بخشی مهم در سیستم هشدار نفوذ هستند زیرا به شما و یا کارمندانتان اجازه می دهد سیستم زنگ خطر را فعال و غیرفعال کنند. بهترین کار این است که هر یک از کارکنان یک کد منحصر به فرد دریافت کنند تا پیگیری شود که چه کسی به سیستم دسترسی داشته و چه اقداماتی را انجام داده است.

اطلاعات بیشتر

با ما تماس بگیرید

نظارت بر آتش آرم کانادابرای بیش از 30 سال ، هشدار دهنده آتش سوزی کانادا (FMC) در نظارت بر سیستم های اعلام حریق و اعلام خطر پیشرو بوده است. اگر می خواهید در مورد هشدارهای نفوذ و مزایایی که آنها می توانند برای تسهیلات شما فراهم کنند بیشتر بدانید ، لطفاً با شماره 1 888 789 FIRE (3473) تماس بگیرید ، یک ایمیل به fminfo@fire-monitoring.com ارسال کنید یا فرم تماس را در پایین پر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید