از تجهیزات طرح ریزی تشخیص اسمیت در ترمینال 2 در فرودگاه بین المللی کویت استفاده خواهد شد


Airport Security MENA – پروژه ها

31 مارس 20211

Smiths Detection ، شرکت فناوری تهدید و امنیت جهانی ، مجموعه کاملی از تجهیزات غربالگری چمدان را برای ترمینال 2 جدید در فرودگاه بین المللی کویت ، که هم اکنون در دست ساخت است ، تهیه می کند. این قرارداد شامل تحویل و نصب اشعه ایکس توموگرافی کامپیوتری 70 CT Hi-SCAN 6040 CTiX (CT) است که به مسافران اجازه می دهد وسایل الکترونیکی و مایعات را در چمدان خود بگذارند.

ترمینال 2 که قرار است به یک مرکز حمل و نقل بین المللی تبدیل شود ، ظرفیت خدمات رسانی به 25 میلیون مسافر در سال را دارد. فناوری Smiths Detection به شما کمک می کند تا دید سریع و عمیقی از مسافران عبوری از ترمینال داشته باشید.

جروم دو چاسی ، معاون رئیس APAC و خاورمیانه ، گفت: “ما پس از اهدا موفقیت آمیز تجهیزات غربالگری چمدان در سال گذشته ، مفتخریم که با ارائه بهترین تجهیزات غربالگری در کلاس برای آنها ، این ارتباط را با فرودگاه بین المللی کویت ادامه دهیم. پایانه.

“راه حل هایی که آنها انتخاب کرده اند از نظر تکنولوژی مدرن ترین هستند و در بزرگترین فرودگاه های جهان نصب می شوند.”

تجهیزات بازرسی چمدان

HI-SCAN 6040 CTiX غربالگری پیشرفته چمدان دستی را با استفاده از توموگرافی کامپیوتری (CT) ارائه می دهد. دارای گواهینامه TSA AT-2 و CPSS و همچنین تاییدیه ECAC و STAC EDS CB C3 است. سیستم های مورد تأیید C3 سطح بسیار بالایی از تشخیص را فراهم می کنند – غربالگری را تسریع می کنند و کل روند را برای مسافران کم فشارتر می کنند. در حالی که چمدان از طریق آن بر روی تسمه نقاله حمل می شود ، پورتال HI-SCAN 6040 CTiX با سرعت ثابت می چرخد. صدها تصویر برای ایجاد تصاویر سه بعدی در زمان واقعی ایجاد می شود ، و امکان قضاوت دقیق تر در مورد محتوای کیف را فراهم می کند.

این پروژه توسط وزارت فواید عامه کویت اداره می شود و پیمانکار اصلی آن لیمک اینسات است.

بیانیه مطبوعاتی رسمی را اینجا بخوانید: https://www.smithsdetection.com

دیدگاهتان را بنویسید