اختصاصی: از کسانی که در خط مقدم هستند محافظت کنید


مارک آلن ، جنرال موتورز ، اتاقی در Identiv ، معتقد است که هوشیاری بیمارستان ها و داروخانه ها بیش از هر زمان دیگری مهم است.

18 ماه گذشته از نظر مراقبت های بهداشتی وحشیانه بوده است. در اوایل سال 2020 ، تعداد اندکی انتظار داشتند که خساراتی به دنبال شیوع اولیه ویروس کرونا وارد شود. با این وجود ، در حالی که سطح زغال سنگ همه گیر با شدت های مختلفی در سراسر جهان ادامه دارد ، م institutionsسسات پزشکی همچنان در حد مجاز آزمایش می شوند.

از کمبود جهانی تجهیزات محافظت شخصی گرفته تا افزایش ناگهانی و غیرقابل پیش بینی تقاضا برای تختخواب های بادی و فشرده ، متخصصان مراقبت های بهداشتی با چالشی فوق العاده دلهره آور روبرو هستند که ماهیت و مقیاس آن تا زمان ورود نسبتاً مشخص نبود. در مدت زمان کوتاهی چیزهای زیادی آموخته شده است. به لطف نبوغ دانشمندان در سراسر جهان ، ما قبلاً با جزئیات کاملاً حیرت انگیزی از نحوه انتقال ، جهش و ویروس ویروس بر روی گروه های مختلف جمعیت شناختی از طرق مختلف اطلاع داریم.

در همین حال ، سال 2021 به سرعت به عنوان سال واکسیناسیون تعریف می شود. این سایت ها با سرعتی بی سابقه تولید شده و با واگذاری واکسن های م effectiveثر در سرتاسر جهان ، جان بسیاری را نجات می دهند.

با تشکر از این تلاش ها ، بسیاری از کشورها در حال تبدیل شدن به چیزی هستند که به نظر طبیعی می رسد. با حذف محدودیت های اجتماعی ، با توجه به اینکه بسیاری از بخش ها مانند مسافرت و گردشگری همچنان موانع هستند ، اقتصادها نشانه هایی از بهبود ، البته مقدماتی را نشان می دهند. همه گیری ، توجه افراد را در مورد اینکه چه کسی دقیقاً از آن مکانهایی که به محافظت از ما کمک می کنند ، محافظت می کند ، روشن می کند.

محافظت از بهداشت با VMS

بیمارستان ها ، داروخانه ها و سایر مراکز درمانی روزانه با تهدیدهای خاص خود روبرو می شوند.

این موارد شامل تهدیدات نامرئی مانند افزایش جرایم اینترنتی در حالی است که مجرمان دیجیتالی فرصت طلب سعی می کنند از آسیب پذیری ها در طی یک بیماری همه گیر بهره برداری کنند. طبق گفته یک شرکت امنیت سایبری (Check Point) ، حملات سایبری با هدف قرار دادن مراکز بهداشتی درمانی از نوامبر 2020 تا ژانویه 2021 به میزان 45٪ افزایش یافته است. متداول ترین نوع فعالیت هایی که در بیمارستان ها هدف قرار می گیرند.

تسهیلات بهداشتی همچنین با تهدیدهای جسمی زیادی از جمله دسترسی ، استفاده و سرقت داروها ، آدم ربایی نوزادان و نقض “آزمایشگاه های داغ” حاوی داروهای هسته ای و سایر خطرات تشعشعی روبرو هستند.

خشونت در محیط کار یکی دیگر از چالش های مهم مراکز بهداشتی درمانی به ویژه بیمارستان ها است. یک مطالعه توسط بنیاد بین المللی انجمن بهداشت و ایمنی (IAHSS) نشان داد که اعمال خشونت علیه کارکنان بیمارستان در ایالات متحده توسط بیماران و بازدید کنندگان 85٪ از کل حملات و حملات شدید در سال 2020 را نشان می دهد که به میزان 1.5 در هر 100 کارمند رخ داده است. . به طور کلی ، میزان خشونت در بیمارستان های ایالات متحده از سال 2018 پس از افزایش 40 درصدی نسبت به سال 2015 و 2016 ثابت مانده است. این مطالعه همچنین موارد قابل توجه دیگری از انواع دیگر جرایم را نشان می دهد ، از جمله تخریب ، سرقت و سرقت ، سرقت موتور وسایل نقلیه و رفتارهای بی نظم ، رانندگی.

بخشی از پاسخ این مشکل در نظارت تصویری نهفته است. علاوه بر بازدارندگی و شناسایی مجرمان ، می تواند باعث آرامش خاطر بیماران ، مشتریان و کارکنان در مراکز درمانی مانند بیمارستان ها و داروخانه ها شود. این یک روش امنیتی اثبات شده با بیش از یک میلیارد دوربین نظارتی است که تا پایان امسال در سراسر جهان مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

طبق گفته کالج پلیس انگلیس با ابزار کاهش جرم ، این دوربین ها به طور متوسط ​​از 16 جرم در 100 تلاش جلوگیری می کنند. در همین حال ، یک مطالعه دقیق از کره جنوبی نشان داد که سیستم های نظارت تصویری بیش از 47 درصد سرقت ها و سرقت ها را کاهش می دهد. بسیار مهم است که این سیستم ها فقط در شناسایی و جلوگیری از فعالیت مجرمانه هوشمندتر شوند. سیستم های مدیریت فیلم (VMS) را به عنوان مثال در نظر بگیرید. این سیستم عامل ها به اپراتورها اجازه می دهند تا نه تنها یک شبکه از دوربین ها را مدیریت کنند ، بلکه از ویژگی های اضافی مانند تجزیه و تحلیل اشتغال در زمان واقعی نیز استفاده کنند. در مورد Identiv ، Velocity Vision یک پلت فرم باز IP VMS است که سیستم های کنترل دسترسی ، نرم افزار تجزیه و تحلیل و دستگاه های مختلف سخت افزاری را ادغام می کند.

آرامش ، در زمان واقعی

افراد ، داده ها ، دستگاه ها و داروها در بیمارستان ها و داروخانه ها نیاز به نظارت یکپارچه 24 ساعته دارند. این می تواند چالش های امنیتی پیچیده ای را ایجاد کند ، از جمله مدیریت چندین نقطه دسترسی ، از جمله اتاق های دارای امنیت بالا که اطلاعات حساس بیمار و داروها را ذخیره می کند. بنابراین ، راه حل های امنیتی باید با سیستم های نظارت تصویری و شناسایی برای اطمینان از حداکثر تأثیر تلفیق شوند.

از طریق نظارت شبانه روزی با VMS یکپارچه ، کارکنان می توانند به سرعت در برابر حوادث واکنش نشان دهند. پلت فرم Velocity Vision گزارش گرا محور را ارائه می دهد که به پرسنل بیمارستان اجازه می دهد تصمیمات اساسی برای کاهش خطر در زمان واقعی بگیرند. این یک راه حل از انتها به انتهای دیگر است که ترکیبی از کنترل دسترسی کنترل شده ، تشخیص نفوذ ، اتوماسیون ساختمان و جریان IP در یک رابط است که امنیت بیشتری را برای بیماران ، کارکنان و بازدید کنندگان فراهم می کند و مسئولیت های حیاتی و بررسی های خطر را پوشش می دهد.

به طور خلاصه ، این اطمینان می دهد که افراد نادرست در خارج رفتار می کنند ، در عین حال افراد مناسب را بدون هیچ مشکلی در یک محیط سالم قرار می دهد. یکی دیگر از نیازهای مهم دوره همه گیری ، نیاز به فاصله اجتماعی به منظور کاهش شیوع COVID-19 است. در طول سال 2021 ، ما تاکنون جهش هایی را در ویروس مشاهده کرده ایم که به وی امکان می دهد در انتقال انسان به انسان موثرتر باشد ، زیرا سویه های جدید بسیاری از کشورها را آماده نمی کند. به عنوان مثال ، جهش اخیر در هند را در نظر بگیرید. گزینه در آنجا به طرز ترسناکی در شهرک های بزرگ گسترش می یابد و کنترل آن چالش برانگیزتر است.

این پیامدهای مهمی در مراکز درمانی دارد که در آن بیماران مریض و آسیب پذیر در حال حاضر یافت می شوند ، برخی از آنها برای ویروس کرونا درمان می شوند و خطرات بالقوه سلامتی برای کارکنان ، بازدید کنندگان و سایر بیماران را به دنبال دارد. کاهش انتشار عفونت در این محیط ها البته یک اولویت اصلی است. سیستم های دوربین مدار بسته یکپارچه در تضمین پایبندی بیمارستان ها و داروخانه ها به اقدامات فاصله اجتماعی و کاهش احتمال انتقال نقش اساسی دارند.

نظارت و تجزیه و تحلیل زمان واقعی افراد در فضاهای خاص با دادن اطلاعاتی که به تصمیم گیرندگان برای اقدام فوری ، مانند تغییر نحوه حرکت افراد در اطراف ساختمان ، همیشه فاصله اجتماعی حفظ نمی شود ، تصویری اساسی را فراهم می کند. این که آیا در نبرد مداوم برای مبارزه با ویروس کرونا کمک می کنید یا اینکه به کارمندان مراقبت های بهداشتی و بیماران و بازدید کنندگان بیمارستان با آرامش خاطر در یک فضای محافظت شده کمک می کنید ، نظارت تصویری در زمان واقعی نقش اصلی را در امنیت سلامت بازی می کند.

www.identiv.com

این مقاله در اصل در ژوئن 2021 در مجله International Security Journal منتشر شده است. نسخه دیجیتالی رایگان پیوند خود را از اینجا دریافت کنید

دیدگاهتان را بنویسید