آیا فاکتور نصب امنیتی شما فاصله DORI را در نظر می گیرد؟


آیا تکنسین دوربین امنیتی شما در مراحل نصب در ذهن شماست؟

هردیابی

اوهحفظ

Rدانش زیست محیطی

منشناسایی

مانند مسافت فاصله کلی فضای مورد نیاز برای یک دوربین امنیتی برای تشخیص یک شخص یا شی در زمینه دید دستگاه است. به زبان ساده ، شما باید دوربین های امنیتی را به میزان کافی بر اساس دوربین خود قرار داده و پیکربندی کنید مشخصات دوربین و آنچه شما در تلاش برای انجام آن هستید رعایت کنید یا مانیتور.

دوربین های امنیتی مختلف براساس آنها فاصله DORI متفاوتی دارند عوامل مختلف:

  • فاصله کانونی لنز
  • فاصله تا اشیای جالب
  • روشنایی
  • وضوح دوربین امنیتی
  • عمق میدان
  • موقعیت یابی دوربین
  • فشرده سازی
  • تولید کننده دوربین های امنیتی

معنی فاصله DORI

فرض کنید ارائه دهنده امنیتی شما هنگام نصب دوربین های امنیتی خود این عوامل را در نظر نگرفته است. در این حالت ، خطر از دست رفتن علائم مشخصی از جرم یا حادثه جدی را دارید – که این اغلب برای بسیاری از مشاغل دشوار است. اگر نمی خواهید از خود بپرسید ، “چرا نمی توانم ببینم چه کسی در کارمندان امنیتی من است؟” پس از وقوع یک جنایت یا حادثه جدی ، داشتن این مسئله بسیار مهم است دوربین های مناسب قبل از خرید و تکنسین مناسب در طی مراحل نصب.

دوربین های امنیتی یک سرمایه گذاری برای محافظت از مرکز و تجارت شما در برابر تهدیدات جنایی و آسیب پذیری های قانونی است. هنوز هم ، اگر نمی دانید دوربین های امنیتی شما چه چیزی را نظارت و ضبط می کنند قبل از خرید، سپس خطر اعتماد به تولیدکننده محصولی را می پذیرید که ممکن است برای آنچه می خواهید نظارت و ضبط شود طراحی نشده است.

به فکر خودت باش نصب دوربین امنیتی مهمترین محافظت برای سرمایه گذاری نظارت شماست. در نهایت ، تکنسین هایی که انتخاب می کنید آخرین کسانی هستند که در مورد نحوه کار دوربین های شما تصمیم می گیرند عملکرد، رکورد، و آنچه آنها خواهند دید براساس تنظیمات مختلفی که برای سیستم عامل دستگاه یا NVR انتخاب شده است.

شناختن دوربین های امنیتی

خواه یک سیستم دوربین امنیتی را انتخاب کرده باشید یا ارائه دهنده امنیت به شما کمک کرده باشد ، دیدن تظاهرات قبل از تصمیم نهایی بسیار ضروری است.

ابتدا مشخص کنید که می خواهید با محصولات امنیتی خود چه چیزی را ضبط کنید. عواملی مانند تغییر در نور ، زمینه دید و نیاز به وضوح را در نظر بگیرید. پس از شناسایی مناطق مختلفی که می خواهید نظارت کنید ، از ارائه دهنده دوربین امنیتی خود برای اثبات نمایش مفهوم بخواهید.

اکثر ارائه دهندگان امنیت خوشحال خواهند شد که دقیقاً به شما نشان می دهند محصولات امنیتی آنها چه کاری می توانند (و نمی توانند) انجام دهند. اگر تأمین کننده شما نمی خواهد کالایی را به نمایش بگذارد ، یک پرچم قرمز در نظر بگیرید.

نمایش محصولات اغلب یا در محل کار شما با دوربین های امنیتی از قبل پیکربندی شده یا در محل تأمین کننده برگزار می شود.

اگر نصب کننده شما نشان داده است که دوربین های امنیتی آن می توانند تحت شرایط پیشنهادی شما کار کنند ، می توانید سرانجام با انتخاب خود احساس امنیت کنید.

فاصله DORI ، قرار دادن یک دوربین امنیتی برای مشاغل

تفاوت در DORI

وقتی فاصله DORI را در نظر می گیرید ، می تواند همه چیز را تغییر دهد. زیرا این سیستم برای تعیین میدان دید یک دستگاه فاکتورهایی مانند را در نظر می گیرد اجباری وضوح، عمق میدان، اعوجاج، روشنایی، سر و صدا، وفاداری به رنگ، موقعیت یابی دوربین، جنبش، و حتی فشرده سازی، وقتی فکر می کنید می توانید اعتماد به نفس داشته باشید فاصله DORI.

ما از یکی از نصب کننده های درخشان خود پرسیدیم که چگونه دقیقاً DORI را در این زمینه محاسبه کنیم. این چیزی است که او گفت:

“درجا ، DORI همیشه به سه چیز خلاصه می شود: آنچه مشتری می خواهد ببیند – که به معنای سطح جزئیاتی است که در فیلم انتظار دارند – فاصله منطقه نظارت از دوربین و بودجه چقدر است. پس از درک این سه عامل ، می توان تعداد مناسب دوربین – با سطح مناسب بزرگنمایی لنز – برای دستیابی به اهداف مشتری DORI ، تا آنجا که ممکن است ، در محدوده بودجه آنها ، انتخاب کرد. “

اکنون محافظت از دوربین و DORI خاموش است

مشاور امنیتی جانی

آیا به دنبال ارائه دهنده امنیتی هستید که فاصله DORI را در نظر بگیرد؟ تکنسین های امنیتی با تجربه ما همیشه سازگار هستند هکشف، اوهذخیره سازی، Rدانش زیست محیطی و منشناسایی مسافت هنگام نصب دوربین های امنیتی

ما همچنین انتخاب گسترده ای از دوربین های امنیتی را ارائه می دهیم که مطمئناً نیازها و بودجه شما را برآورده می کند.

اگر به دنبال یک مشاوره رایگان هستید ، قطعاً نماینده ما جان بیگل به شما کمک خواهد کرد ، بدون توجه به امکاناتی که از آن دفاع می کنید یا بودجه امنیتی ، آنچه را که می خواهید پیدا کنید. اگر در مورد مسافت DORI یا سرویس های امنیتی ما سالی دارید ، با ما با شماره 800-440-1662 یا تماس بگیرید یک فرم پیشنهاد آنلاین سریع و آسان پر کنید.

وبلاگ ما را دنبال کنید برای همراهی با CameraSecurityNow.com و ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. با اظهار نظر در زیر به بحث بپیوندید.



دیدگاهتان را بنویسید